Proč regulovatelný SANDBAG Heavy Weight?

Proč je regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight skvělou pomůckou pro tvůj trénink?

Pokud hledáš univerzální tréninkovou pomůcku na domácí i venkovní trénink, pak je regulovatelný SANDBARG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight ideální volba. Proč tomu tak je?

 

PROČ NÁŠ REGULOVATELN SANDBAG HEAVY WEIGHT banner

1.Až 8 pohodlných úchopů

Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight má odolný a přesto pohodlný úchop. Není tam žádná měkčená pěna, která se nasaje potem a pak smrdí a je mokrá. Popruh je chráněn silikonovou vrstvou, kterou je popruh provlečen, což umožňuje její pohyb a protáčení se kolem popruhu. Silikonová rukojeť je nesmírně pohodlná, přizpůsobí se Vašemu úchopu a přesto je odolná. Regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ti skvěle padne do ruky zaručí Ti pohodlný trénink. Pomocí 8 pohodlných madel můžeš odcvičit všestranný a hravý trénink, který tě posune zase o level výš!

2. Zesílené švy

V nejnamáhanějších místech úchopu regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/poslovací vak Heavy Weight je zesílené několikanásobné prošití, které brání utržení madla od bagu a zároveň brání natržení vaku.

3. Silný materiál

Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight je ušit z pevného a hrubého materiálu, díky němuž je velmi odolný vůči opotřebení a protržení. Navíc je nepropustný, čímž zabraňuje propuštění závaží ven z vaku. Díky svému materiálu je pevný, ale přesto měkký. 

4. Vrstvení materiálu

V místech úchopu regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku jsou odolné popruhy vrstveny a zdvojeny, aby jsme ještě více posílili odolnost tohoto vaku při tréninku a tahu. 

5. Výroba v ČR

Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight vyrábíme v České republice ve spolupráci s těmi nejlepšími a profesionálními sportovci ze všech oblastí. Naši sportovci přidali své poznatky a nápady a některé z nich jsme aplikovali na naše produkty, tak aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. 

6. Regulace hotnosti

Proto se tento posilovací vak/SANDBAG/POWERBAG Heavy Weight jmenuje REGULOVATELNÝ. Lze si dle libosti regulovat váhu tohoto vaku pomocí dlouhých pískových závaží, které jsou součástí balení. Každé závaží váží cca 5kilogramů a nejtěžší posilovací vak můžete naložit až 8x5ti kilogramovými závažími, což představuje maximální hmotnost 40 kilogramů. Není proto třeba mít několik sandbagů, tak jak to dělají ostatní prodejci produktů z Číny. Stačí Vám pouze jeden Český SANDBAG Heavy Weight. 

Můžete si vybrat z několika variant regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku Heavy Weight:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení