Proč reguovatelný KETTLEBAG Heavy Weight?

Proč je regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight plněný závažím do zátěžových vest Heavy Weight skvělou pomůckou pro tvůj trénink?

Pokud hledáš univerzální tréninkovou pomůcku na domácí i venkovní trénink, pak je regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ideální volba. Proč tomu tak je?

PROČ REGULOVATELNÝ KETTLEBAG,POWERBAG,SANDBAG  HEAVY WEIGHT 800X800

1. Včetně kompatibilních závaží do zátěžových vest

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight je dodáván včetně závaží dle vybrané varianty, které pasují do našich zátěžových vest Heavy Weight. To znamená, že lze přehazovat závaží mezi KETTLEBAGEM a zátěžovou vestou. To je obrovská finanční výhoda, protože stačí koupit jeden z těchto dvou produktů včetně závaží a druhý bez závaží a tím ušetříte své peníze. Přesněji řečeno můžete ušetřit od 1000 až po 3000 Kč. 

2. Regulovatelná hmotnost

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight má nastavitelnou váhu. To znamená, že můžete váhu měnit pomocí vyndávání a nandávání závaží. Není třeba kupovat například KETTLEBELLY nebo jiné produkty s pevnou neměnnou váhou. Samozřejmě můžete, ale jediný, kdo z toho bude mít radost jsou obchodníci. My se na trénink díváme jinak a snažíme se, abychom ke všemu přistupovali komplexně. Rozhodnutí pořídit si regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight Vám ušetří vaše peníze i v tomto případě, protože pokud si koupíte například regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight s váhou 40ti kg, tak máte jakoby 40 kusů různých "KETTLEBELLŮ" od 1 kg až do 40ti kg. V případě porovnání 40ti kusů KETTLEBELLŮ, které vás vyjde hravě přes 30 000 Kč s porovnáním našeho jednoho regulovatelného KETTLEBAGU Heavy Weight ve variantě 40ti kg, který stojí cca 5000 Kč, uštříte až 25 000 Kčm což jsou nemalé peníze. Nehledě na to ušetříte i mnoho místa, které je pro kvalitní trénink vždy důležité.

3. Bezpečnost při tréninku

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight je nejbezpečnější tréninková pomůcka. Při konzultacích s nejlepšími sportovci jsme narazili na několik problému v podobě zranění či škod při trénincích. Nejčastějšími zraněními jsou zranění předloktí, kdy při rychlém zdvihu se sportovci praští tvrdým KETTLEBELLEM a proto jsme vymysleli náš regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight, který tohle zranění nikdy nezpůsobí. Důvodem je výběr sypkého kovového závaží a měkkého korpusu KETTLEBAGU. Dalším typem zranění je zranění kolene či různých částí dolních končetin například při swingu (houpání), kdy se často sportovci bouchnou tvrdým KETTLEBELLEM. Tomu zamezíte tréninkem s naším měkkým KETTLEBAGEM Heavy Weight. Celkově zranění je opravdu hodně, kterým se můžete vyhnout díky tréninku s regulovatelným KETTLEBAGEM Heavy Weight. 

4. Měkká a přesto kovová cvičební pomůcka

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight také při tréninku zamezuje vzniku různých škod díky svému měkkému provedení. Všichni dobře víme jaké je to pustit železný KETTLEBELL na podlahu, který pak najdeme u svých sousedů nebo si kompletně zničíme podlahu. V horším případě si jej hodíte na nohu, což je velmi bolestivé. To se vám s regulovatelným KETTLEBAGEM Heavy Weight stát nemůže. Pokud jej pustíte na zem nezničí vám ani dřevěnou podlahu, ani kachličky a už vůbec vám rozdrtí prsty na nohou. 

5. Univerzální využitelnost k různým typům tréninku

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight se dá využít mnoha způsoby. Můžete s ním odjet téměř všechny typy cviků jako s klasickým KETTLEBELLEM. Nebo jej jednoduše používejte jako činku a závaží a odjeďte klasický trénink bicepsu, tricepsu a dalších partií. Obrovskou výhodou je možnost připnutí regulovatelného KETTLEBAGU Heavy Weight k zátěžovému opasku na dipy Heavy Weight, jako byste si na něj připevnili třeba kotouče nebo KETTLEBELL.

6. Skvělý úchop

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight má odolný a přesto pohodlný úchop. Není tam žádná měkčená pěna, která se nasaje potem a pak smrdí a je mokrá. Popruh je chráněn silikonovou vrstvou, kterou je popruh provlečen, což umožňuje její pohyb a protáčení se kolem popruhu. Silikonová rukojeť je nesmírně pohodlná, přizpůsobí se Vašemu úchopu a přesto je odolná. Regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ti skvěle padne do ruky zaručí Ti pohodlný trénink.

7. Česká výroba a neustálá inovace

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight se vyrábí ručně v České republice a neustále jej inovujeme spolu s nejlepšími českými i zahraničními sportovci. V současnosti vyrábíme regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ve verzi 3.0. 

8. Testován top sportovci

I regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight používají profesionální sportovci v různých sportovních odvětvích od fotbalu, hokeje, bojových sportů, přes armádu a fitness.