Proč zátěžová vesta Heavy Weight?

Občas se nás ptáte proč naše zátěžová vesta Heavy Weight?

Jaké je nejlepší zátažová vesta? Je to zátěžová vesta Heavy Weight!

Když jsme s výrobou vest začínali, tak nám lidé z branže říkali, proč vyrábime v České Republice, že když to vyrobíme venku, tak vyděláme přece mnohem víc. Nám ale nejde za každou cenu o zisk, tak jako většině na trhu. Děláme to proto, že to milujeme a hrozně nás to baví. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyměnit zisk za čisté svědomí.

Jaké jsou výhody naší zátěžové vesty?

1. Výroba v ČR

Nejlepší zátěžové vesty Heavy Weight vyrábíme sami a hlídáme si všechny kroky výroby. Často se říká, že se vyrábí v ČR, ale skutečnost je pak taková, že se produkty vyrábějí v Číně, Pákistánu, či jiných zemích pod Českou značkou. To ale není náš styl. Nevyrábíme je masově, ale každá zátěžová vesta Heavy Weight je originál. Důležité je zmínit, že pravidelně žátěžové vesty Heavy Weight neustále inovujeme a zlepšujeme dle názoru nejlepších sportovců. V současné době prodáváme zátěžovou vestu Heavy Weight ve verzi 5.0.

2. Materiály z EU

Snažíme se výrábět zátěžové vesty Heavy Weight z materiálů z Evropy jak jen je to možné a vybíráme a testujeme delší dobu, než daný materiál začneme k výrobě používat. Velmi často i materiál upravujeme speciálním technickým postupem pro naše potřeby.

3. Testováno nejlepšími

Určitě jste si všimli, že se kolem nás toči neskutečná jména, ať už jde o Jaromíra Jágra či Petra Čecha, Jirku Procházku, Tomáše Satoranského a další hvězdy z NHL a UFC. Mimo tyhle hvězdy sami zátěžové vesty Heavy Weight pravidelně testujeme a zkoušíme nové a nové možnosti. Inovace vest nás nikdy nenechá spát a také právě proto je zátěžová vesta Heavy Weight nejlepší vestou na celém světě.

4. Regulace váhy 0,5 či 1 kg

Váha zátěžových vest Heavy Weight se dá regulovat/měnit. Tedy když si koupíte například 10ti kilovou zátěžovou vestu Heavy Weight, tak je možnost ze začátku trénovat s nižší váhou a regulovat zátěž po 0,5 kg. To znamená, že například si do vesty naložíte třeba jen 4 kg a postupně jak se zlepšujete a sílíte, tak můžete váhu přidávat.U 20ti,30ti,40ti, 50ti,60ti kilových vest se váha mění po 1 kg a zase opět lze stejným způsobem začít s niží váhou.

5. Kompatibilita závaží s ostatními produkty

Další obrovskou výhodou je kompatibilita závaží zátěžových vest s dalšími produkty. Například s kettlebagy nebo závažími s těžšími vestami. Co se týká kettlebagů, tak Vám umožnujeme si koupit tréninkový kettlebag prázdný a přehazovat si závaží z vesty do tohoto kettlebagu a zase zpět, což ušetří vaše finance, ale i místo. Navíc v případě, že již máte třeba 20ti kilovou zátěžovou vestu Heavy Weight a časem byste rádi těžší, tak je možné si koupit 30ti kilovou prázdnou + rozdíl závaží (tedy 10kg) a nemusíte kupovat kompletně celých 30kg. Takže ne jen, že vyrábíme nejlepší zátěžové vesty, ale vyrábíme všechny naše produkty chytře, aby se daly využít na více způsobů.

6. Možnost nákupu i prázdné vesty

Je možné si koupit prázdnou zátěžovou vestu Heavy Weight, což je super. Dá se toho využít, když jste třeba dva parťáci, kteří spolu trénují a chtějí mít korpus vesty svůj vlastní například kvůli hygieně. Popřípadě pokud jste pár a chcete mít každý svou, tak si koupíte těžší zátěžovou vestu 20 kg a dámskou 10ti kilovou vestu prázdnou a můžete si přehazovat závaží. Nebo jako poslední varianta je, že už je vaše stará vesta K.O. a chcete mít novou voňavou a čístou, tak opět nekupujete celou vestu, ale pouze prázdnou a použijete závaží z vaší staré vesty. Možnost nákupu prázdné vesty patří také k dalším výhodám nejlepší zátěžové vesty.

7. Možnost výroby vesty na zakázku

Pro mnoho sportovních hvězd ale i amatérů vyrábíme zátěžové vesty Heavy Weight s vlastním designem. Můžete si na vestu nechat udělat číslo, jméno, logo, iniciály, vlajky a další možnosti. Stačí nám jen napsat a zeptat se, možností je spousta a my Vám s tím moc rádi pomůžeme. Protože vyrábíme vesty i pro ty nejlepší profesionální sportovce na světě, tak umožňujeme tuhle možnost i Vám, abyste se cítili jako profesionálové a mohli mít tu nejlepší zátěžovou vestu ve vlastním provedení.

Vybrat zátěžovou vestu

 

Detail Zátěžová vesta 1-20 kg

 

 1. Závaží se do zátěžové vesty Heavy Weight vkládá zevniř a shora do pružné kapsy, která obepne závaží a zabraňuje jeho vypadávání při různých typech tréninku. Díky tomu můžete regulovat váhu dle libosti a vybrat si, kterou část vesty naplníte.

2. Kovové a sypké závaží je v nepropustných sáčcích, což zabraňuje propouštění obsahu ven. Díky jeho sypké jemné formě nikde netlačí a není nebezpečné narozdíl od kovových cihliček či plátů. Napoužíváme odpad či kovový prach, který se pak práší ven z vesty a špiní oblečení.

3. Druhým způsobem připevnění k tělu jsou dvě přezky s popruhem, jehož délka se dá upravovat dle postavy. Přípíná se z obou stran a pomáha držet vestu na těle.

4. Oblast ramen je maximálně široká, aby se váha co nejlépe rozložila. Navíc jsme předali jednu měkčenou vrstvu navíc, aby byl tlak na ramena mnohem menší. Také způsob šití je v tomto nejvíce namáhaném místě několikanásobně posílený.

5. Hlavním způsobem připevnění vesty k tělu je široký pás se suchým zipem (testovaný na 5000 cyků)  po celém obvodu těla. Díky němuž vesta sedí na všechny typy postav. Tento široký pás je vyroben z celého kusu materiálu (nikoliv z několika kusů), čímž nedochází narušení jeho pevnosti.

 

Rozdíl mezi 10ti a 20 kilovou vestou?

10ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight je kratší a co nejmenší a proto se s ní nejlépe trénuje kondiční trénink (skoky na bednu, angličáky, běh a další). Závaží v této vestě je po 0,5 kilogramech, takže umožňuje větší regulaci váhy. 

20ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight je o kousek delší a přesto vyrobena tak, aby byla co nejmenší a skvěle držela i při kondičním tréninku. Regulace váhy v této vestě je po 1 kilogramu.

 

Vybrat zátěžovou vestu

Zátěžová vesta Heavy Weight v AKCI?

Nejnáročnější cviky, které musí nejlepší zátěžová vesta na trhu zvládnout:

10ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight:

20ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight: