Zakázková výroba zátěžových vest

Výroba designové custom zátěžové vesty na zakázku? Žádný problém! 

Chtěl bys makat stylově a nevadí ti si připlatit, aby ses odlišoval od ostatních? Tak to si zde správně. Stačí nám zaslat email ZDE přes kontaktní formulář a mít alespoň malou představu, co bys na vestu chtěl a my už tě navedeme a spolu něco vymyslíme. Je i druhá možnost a to kliknout přímo ZDE na produkt zátěžové vesty s vlastním designem a udělej objednávku s vyplněním veškerých údajů a my tě pak kontaktujeme a probereme podrobnosti 

Vyrábíme pro hráče NHL, NBA a zápasníky UFC

Vyrobili jsme stovky zátěžových vest na zakázku pro zápasníky UFC, hráče NHL, hráče NBA a další profesionální sportovce. Nicméně zátěžové vesty na zakázku s vlastním designem si u nás oblíbili také i "obyčejní smrtelníci". Níže je pár příkladů, jaké vesty jsme dělali pro různé sportovce. Nicméně je důležité zmínit, že děláme mnoho dalších produktů s vlastním designem a to například: 

  • batohy
  • tašky přes rameno
  • obaly na tenisové, badmintonové rakety
  • a další produkty

Jaká je cena zátěžové vesty s vlastním deisgnem?

Cena vesty s vlastním designem závisí na váhové variantě vesty a na složitosti designu. Jsou dvě možnosti kompletní vesta s vlastním designem nebo jeden tisk na vestu třeba jména nebo čísla.

Cena jednoho tisku na vestu je + 500 ať už jde o číslo nebo jméno (vždy pouze v jedné barvě) plus cena dané vesty tedy například černá vesta, americký maskáč nebo zelený maskáč. Jen nám řeknete co napsat nebo jaké číslo. V případě většího počtu tisků než 1 a větším poštu barev se už jedná o kompletní vestu s vlastním designem a ceny jsou následující:

  • 10 kg zátěžová vesta:  mezi 5500-7500 Kč dle složitosti
  • 20 kg zátěžová vesta:  mezi 6500-8500 Kč dle složitosti
  • 30 kg zátěžová vesta:  mezi 7500-9500 Kč dle složitosti
  • 40 kg zátěžová vesta:  mezi 8500-10500 Kč dle složitosti

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení