Proč reguovatelný KETTLEBAG Heavy Weight?

Proč je regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight plněný závažím do zátěžových vest Heavy Weight skvělou pomůckou pro tvůj trénink?

Nejčastěji kladené otázky před nákupem produktů Heavy Weight:

Není český regulovatelný KETLLEBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight moc drahý? Ne není, vzhledem ke kvalitě a kompatibilitě závaží s ostatními produkty je cena srovnatelná s méně kvalitními výrobky z Číny. Kettlebag Heavy Weight Ti vydrží několik let, pokud se k němu budeš chovat slušně. Navíc při opětovném nákupu kettlebagu nemusíš kupovat celý vak, ale koupíš jen vak a závaží použíješ ze svého původního a ušetříš. Je třeba zmínit, že tento regulovatelný kettlebag vyrábíme jen my. Pokud by sis vybral alternativu kettlebellu, tak tě ve výsledku vyjde na desetkrát tolik a nikdy nebude regulovatelný.

Nestačí jiný obyčejný kettlebag, který bude "levnější" a budu s ním taky moci trénovat? Upřímně jsme testovali desítky produktů, abychom vyrobili ten nejlepší a je opravdu důležité s jakým náčiním trénuješ. Například kettlebelly Ti mohou při tréninku způsobit zranění či jiné škody na majetku, když jej upustíš na zem. Navíc jeho pevná váha Ti bude bránit v posunu ve tvých výkonech a strach ze zranění Ti taky nepomůže.

Proč by mě mělo zajímat, že regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight používají nejlepší sportovci? Protože každý profesionální sportovec je svým způsobem znalcem v oblasti tréninku a využítí výsledků tréninku v praxi. Pokud například Jaromír Jágr trénuje s našimi produkty a je spokojen, můžeš si být jistý, že s produkty Heavy Weight budeš spokojen i ty a že při tvém tréninku Ti budou dělat toho nejlepšího parťáka. Že Jaromír Jágr by za peníze propagoval cokoliv? To rozhodně ne! Jaromír Jágr si naše produkty normálně koupil, tak jako každý běžný uživatel a zákazník a je spokojený a není to jen on, ale desítky dalších sportovců v ČR i po celém světě. Dělají to tedy všichni pro peníze? To už by byla opravdu velká náhoda.

VYBRAT SI KETTLEBAG

Mě je jedno, kdo regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/posilovací vak vyrobil, jestli Čína, Česko nebo jiní?! Produkty se z 99% procent vyrábí v Číně, takže moc jiných výrobců není a v Česku se dnes nevyrábí vůbec nic. Teda kromě produktů Heavy Weight a to by Tě rozhodně mělo zajímat. Nákupem u nás podporuješ českou ekonomiku a tím i sebe a budoucnost tvých dětí. Nehledě na to, že si dáváme záležet na výrobě ve všech směrech. Pokud budeš upředňovat činské a jiné producenty, kde si myslíš, že jsou produkty v současné době levnější, tak časem se stejně ceny srovnají, ale s tím výsledkem, že zapříčiníš odchod českých výrobců z trhu a to Ti rozhodně neprospěje. Nehledě na to, že pokud budeš brát v potaz veškeré aspekty našich produktů, tak produkty Heavy Weight dražší rozhodně nejsou.

K čemu je dobrá kompatibilita závaží z regulovatelného KETTLEBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku Heavy Weight s ostatními produkty Heavy Weight? Jedním důvodem je cena. To znamená, že pokud sis koupil kettlebag a přemýšlíš o dalším produktu (například zátěžové vestě Heavy Weight), tak můžeš koupit jen prázdnou zátěžovou vestu a přendávat závaží mezi vestou a kettlebagem, čímž ušetříš. Navíc nebudeš mít v gymu/doma milion závaží a vybavení a ušetříš tím jak místo, tak i naši planetu.

Potřebuji regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight, se kterým trénují nejlepší sportovci i když já nemám takové ambice? Na to si můžeš odpovědět sám. Ve výsledku je cena nižší než u ostatních produktů, takže ušetříš. Navíc Tě trénink s kettlebagem Heavy Weight bude bavit, protože Ti splní všechny tvé požadavky a budeš s ním moct dělat cokoliv. Ber také v potaz že šetříš naši planetu, podporuješ českou ekonomiku a podporuješ budoucnost tvých dětí a můžeš být na sebe právem hrdý. 

 Proč by mě mělo zajímat, že se regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight neustále inovuje? Protože jak jsme již zmínili, tak s našimi produkty Heavy Weight trénují Ti nejlepší sportovci a čas od času nám dají dobrou radu či myšlenku, jak je vylepšit či upravit, a proto budou naše produkty Heavy Weight vždy nejlepší na trhu. V Číně se jich vyrobí miliony a prodejci si na ně jen natisknou svoje logo a je jim upřímně naprosto jedno využití produktů a jejich kvalita. My je vyrábíme vždy po desítkách a proto máme mnohem větší prostor pro zlepšení a inovaci. To znamená, že až si zase koupíš náš další produkt Heavy Weight bude ještě lepší a tvůj trénink zase posune dál. 

Raději budu chodit do posilovny a zvedat činky?! Nejsme tady od toho, abychom preferovali pouze jeden směr cvičení. To je totiž blbost. Sami jsme strávili hodně času v posilovně a zvedali železo. Nicméně je velmi důležité začít vnímat, co vám určitý druh cvičení přináší. Je důležité být všestranný a proto čas od času změnit způsob tréninku. Výhodou regulovatelného KETTLEBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku Heavy Weight je to, že s ním můžete dělat cokoliv. Můžete s ním skákat na bednu, dělat dřepy, připnout jej k opasku a dělat kliky na bradlech nebo jej používat jako činku (závaží) a cvičit s ním i cviky jako v posilovně. Kalistenika, workout či kondiční cvičení je opravdu barvité, takže můžete dělat tisíce cviků a nikdy Vás to nepřestane bavit.

VYBRAT SI KETTLEBAG

Stačí mi pytel s kamením či pískem! To snad ne. Vzhledem k tomu, že pytel nikdy neuzavřeš tak, aby držel tvar, byl regulovatelný, nesypal výplň ven, tak je to jen zbožné přání. Mimo to to není vůbec komfortní a cviky nebudete dělat vůbec správně. Takže pytel opravdu není správné řešení. Tak raději vezmi rozum do hrsti a objednej si regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight.

Máš další otázky nebo pochybnosti ohledně pořízení naší zátěžové vesty Heavy Weight? Pošli email, zavolej nebo napiš a my Ti odpovíme na vše co budeš chtít.

Pokud hledáš univerzální tréninkovou pomůcku na domácí i venkovní trénink, pak je regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ideální volba. Proč tomu tak je?

PROČ REGULOVATELNÝ KETTLEBAG,POWERBAG,SANDBAG  HEAVY WEIGHT 800X800

1. Včetně kompatibilních závaží do zátěžových vest

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight je dodáván včetně závaží dle vybrané varianty, které pasují do našich zátěžových vest Heavy Weight. To znamená, že lze přehazovat závaží mezi KETTLEBAGEM a zátěžovou vestou. To je obrovská finanční výhoda, protože stačí koupit jeden z těchto dvou produktů včetně závaží a druhý bez závaží a tím ušetříte své peníze. Přesněji řečeno můžete ušetřit od 1000 až po 3000 Kč. 

2. Regulovatelná hmotnost

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight má nastavitelnou váhu. To znamená, že můžete váhu měnit pomocí vyndávání a nandávání závaží. Není třeba kupovat například KETTLEBELLY nebo jiné produkty s pevnou neměnnou váhou. Samozřejmě můžete, ale jediný, kdo z toho bude mít radost jsou obchodníci. My se na trénink díváme jinak a snažíme se, abychom ke všemu přistupovali komplexně. Rozhodnutí pořídit si regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight Vám ušetří vaše peníze i v tomto případě, protože pokud si koupíte například regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight s váhou 40ti kg, tak máte jakoby 40 kusů různých "KETTLEBELLŮ" od 1 kg až do 40ti kg. V případě porovnání 40ti kusů KETTLEBELLŮ, které vás vyjde hravě přes 30 000 Kč s porovnáním našeho jednoho regulovatelného KETTLEBAGU Heavy Weight ve variantě 40ti kg, který stojí cca 5000 Kč, uštříte až 25 000 Kčm což jsou nemalé peníze. Nehledě na to ušetříte i mnoho místa, které je pro kvalitní trénink vždy důležité.

VYBRAT SI KETTLEBAG

3. Bezpečnost při tréninku

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight je nejbezpečnější tréninková pomůcka. Při konzultacích s nejlepšími sportovci jsme narazili na několik problému v podobě zranění či škod při trénincích. Nejčastějšími zraněními jsou zranění předloktí, kdy při rychlém zdvihu se sportovci praští tvrdým KETTLEBELLEM a proto jsme vymysleli náš regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight, který tohle zranění nikdy nezpůsobí. Důvodem je výběr sypkého kovového závaží a měkkého korpusu KETTLEBAGU. Dalším typem zranění je zranění kolene či různých částí dolních končetin například při swingu (houpání), kdy se často sportovci bouchnou tvrdým KETTLEBELLEM. Tomu zamezíte tréninkem s naším měkkým KETTLEBAGEM Heavy Weight. Celkově zranění je opravdu hodně, kterým se můžete vyhnout díky tréninku s regulovatelným KETTLEBAGEM Heavy Weight. 

4. Měkká a přesto kovová cvičební pomůcka

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight také při tréninku zamezuje vzniku různých škod díky svému měkkému provedení. Všichni dobře víme jaké je to pustit železný KETTLEBELL na podlahu, který pak najdeme u svých sousedů nebo si kompletně zničíme podlahu. V horším případě si jej hodíte na nohu, což je velmi bolestivé. To se vám s regulovatelným KETTLEBAGEM Heavy Weight stát nemůže. Pokud jej pustíte na zem nezničí vám ani dřevěnou podlahu, ani kachličky a už vůbec vám rozdrtí prsty na nohou. 

5. Univerzální využitelnost k různým typům tréninku

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight se dá využít mnoha způsoby. Můžete s ním odjet téměř všechny typy cviků jako s klasickým KETTLEBELLEM. Nebo jej jednoduše používejte jako činku a závaží a odjeďte klasický trénink bicepsu, tricepsu a dalších partií. Obrovskou výhodou je možnost připnutí regulovatelného KETTLEBAGU Heavy Weight k zátěžovému opasku na dipy Heavy Weight, jako byste si na něj připevnili třeba kotouče nebo KETTLEBELL.

6. Skvělý úchop

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight má odolný a přesto pohodlný úchop. Není tam žádná měkčená pěna, která se nasaje potem a pak smrdí a je mokrá. Popruh je chráněn silikonovou vrstvou, kterou je popruh provlečen, což umožňuje její pohyb a protáčení se kolem popruhu. Silikonová rukojeť je nesmírně pohodlná, přizpůsobí se Vašemu úchopu a přesto je odolná. Regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ti skvěle padne do ruky zaručí Ti pohodlný trénink.

7. Česká výroba a neustálá inovace

Regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight se vyrábí ručně v České republice a neustále jej inovujeme spolu s nejlepšími českými i zahraničními sportovci. V současnosti vyrábíme regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ve verzi 3.0. 

8. Testován top sportovci

I regulovatelný KETTLEBAG/POWERBAG/"SANDBAG" Heavy Weight používají profesionální sportovci v různých sportovních odvětvích od fotbalu, hokeje, bojových sportů, přes armádu a fitness.

VYBRAT SI KETTLEBAG