Proč regulovatelný SANDBAG Heavy Weight?

Proč je regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight skvělou pomůckou pro tvůj trénink?

Tady jsou nejzákladnější odpovědi na různé otázky:

Není český regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight moc drahý? Ne není, vzhledem k tomu, že obdržíš vak včetně zátěže, jeho kvalitě a možnosti koupit si při opětovném nákupu prázdný vak  je cena srovnatelná s méně kvalitními výrobky z Číny. Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight Ti vydrží několik let, pokud se k němu budeš chovat slušně. Navíc při opětovném nákupu nemusíš kupovat celý vak, ale koupíš jen prázdný vak a závaží použíješ ze svého původního a ušetříš. Pokud by sis koupil jiný SANDBAG, tak ve výsledku jich za tu dobu koupíš několik a cena tě vyjde ještě dráž.

Nestačí jiný obyčejný vak, který bude "levnější" a budu s ním taky moci trénovat? Upřímně jsme testovali desítky vaků, abychom vyrobili ten nejlepší a je opravdu důležité s jakým náčiním trénuješ. Ostatní vaky Ti budou bránit v tréninku a nedostaneš ze sebe ten nejlepší výkon. A ne není to jen pytel s pískem!

Proč by mě mělo zajímat, že s našimi produtky Heavy Weight trénují nejlepší sportovci? Protože každý profesionální sportovec je svým způsobem znalcem v oblasti tréninku a využítí výsledků tréninku v praxi. Pokud například Jaromír Jágr trénuje s našimi produkty a je spokojen, můžeš si být jistý, že budeš spokojen i ty a že Ti při tvém tréninku Ti bude dělat toho nejlepšího parťáka. Že Jaromír Jágr by za peníze zpropagoval cokoliv? To rozhodně ne! Jaromír Jágr si naše produkty normálně koupil, tak jako každý běžný uživatel a zákazník a je spokojený a není to jen on, ale desítky dalších sportovců v ČR i po celém světě. Dělají to tedy všichni pro peníze? To už by byla opravdu velká náhoda.

VYBRAT SI SANDBAG

Mě je jedno, kdo regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/posilovací vak vyrobil, jestli Čína, Česko nebo jiní?! Produkty se z 99% procent vyrábí v Číně, takže moc jiných výrobců není a v Česku se dnes nevyrábí vůbec nic. Teda kromě produktů Heavy Weight a to by Tě rozhodně mělo zajímat. Nákupem u nás podporuješ českou ekonomiku a tím i sebe a budoucnost tvých dětí. Nehledě na to, že si dáváme záležet na výrobě ve všech směrech. Pokud budeš upřednostňovat činské a jiné producenty, kde si myslíš, že jsou produkty v současné době levnější, tak časem se stejně ceny srovnají, ale s tím výsledkem, že zapříčiníš odchod českých výrobců z trhu a to Ti rozhodně neprospěje. Nehledě na to, že pokud budeš brát v potaz veškeré aspekty našich produktů, tak produkty Heavy Weight dražší rozhodně nejsou.

K čemu je dobrá regulace hmotnosti regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku Heavy Weight? Jedním důvodem je cena. To znamená, že pokud sis jej koupil, tak máš několik sandbagů v jednom. Konkrétně u 40ti kilového SANDBAGU máš 8 posilovacích vaků v jednom a nemusíš mít v gymu/doma milion závaží a vybavení a ušetříš tím jak místo, tak i naši planetu. Jako bonus můžeš trénovat i s jednotlivými závažími posilovacího vaku.

Potřebuji regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight, se kterým trénují nejlepší sportovci i když já nemám takové ambice? Na to si můžeš odpovědět sám. Ve výsledku je cena nižší než u ostatních produktů, takže ušetříš. Navíc Tě trénink s posilovacím vakem Heavy Weight bude bavit, protože Ti splní všechny tvé požadavky a budeš s ním moct dělat cokoliv. Ber také v potaz že šetříš naši planetu, podporuješ českou ekonomiku a podporuješ budoucnost tvých dětí a můžeš být na sebe právem hrdý. 

 Proč by mě mělo zajímat, že se regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight neustále inovuje? Protože jak jsme již zmínili, tak s našimi produkty Heavy Weight trénují Ti nejlepší sportovci a čas od času nám dají dobrou radu či myšlenku, jak je zlepšít či upravit, a proto bude posilovací vak Heavy Weight vždy nejlepší na trhu. V Číně se jich vyrobí miliony a prodejci si na ni jen natisknou svoje logo a je jim upřímně naprosto jedno jejich využítí a jejich kvalita. My je výrábíme vždy po desítkách a proto máme mnohem větší prostor pro zlepšení a inovaci. To znamená, že až si zase koupíš další posilovací vak bude ještě lepší a tvůj trénink zase posune dál. 

VYBRAT SI SANDBAG

Raději budu chodit do posilovny a zvedat činky?! Nejsme tady od toho, abychom preferovali pouze jeden směr cvičení. To je totiž blbost. Sami jsme strávili hodně času v posilovně a zvedali železo. Nicméně je velmi důležité začít vnímat co vám určitý druh cvičení přináší. Je důležité být všestranný a proto čas od času změnit způsob tréninku. Výhodou posilovacího vaku Heavy Weight je to, že s ním můžete dělat cokoliv. Můžete s ním běhat, skákat, dělat kliky, dřepy nebo jej používat jako činku (závaží) a cvičit s ním i cviky jako v posilovně. Kalistenika, workout či kondiční cvičení je opravdu barvité, takže můžete dělat tisíce cviků a nikdy Vás to nepřestane bavit.

Stačí mi pytel s kamením či pískem! To snad ne. Vzhledem k tomu, že pytel nikdy neuzavřeš tak, aby držel tvar, byl regulovatelný, nesypal výplň ven, tak je to jen zbožné přání. Mimo to to není vůbec komfortní a těžiště budevždy úplně někde jinde a cviky nebudete dělat vůbec správně. Takže pytel opravdu není správné řešení. Tak raději vezmi rozum do hrsti a objednej si regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/posilovací vak Heavy Weight.

Máš další otázky nebo pochybnosti ohledně pořízení našich produktů Heavy Weight? Pošli email, zavolej nebo napiš a my Ti odpovíme na vše co budeš chtít.

Pokud hledáš univerzální tréninkovou pomůcku na domácí i venkovní trénink, pak je regulovatelný SANDBARG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight ideální volba. Proč tomu tak je?

 

PROČ NÁŠ REGULOVATELN SANDBAG HEAVY WEIGHT banner

 

VYBRAT SI SANDBAG

1.Až 8 pohodlných úchopů

Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight má odolný a přesto pohodlný úchop. Není tam žádná měkčená pěna, která se nasaje potem a pak smrdí a je mokrá. Popruh je chráněn silikonovou vrstvou, kterou je popruh provlečen, což umožňuje její pohyb a protáčení se kolem popruhu. Silikonová rukojeť je nesmírně pohodlná, přizpůsobí se Vašemu úchopu a přesto je odolná. Regulovatelný KETTLEBAG Heavy Weight ti skvěle padne do ruky zaručí Ti pohodlný trénink. Pomocí 8 pohodlných madel můžeš odcvičit všestranný a hravý trénink, který tě posune zase o level výš!

2. Zesílené švy

V nejnamáhanějších místech úchopu regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/poslovací vak Heavy Weight je zesílené několikanásobné prošití, které brání utržení madla od bagu a zároveň brání natržení vaku.

3. Silný materiál

Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight je ušit z pevného a hrubého materiálu, díky němuž je velmi odolný vůči opotřebení a protržení. Navíc je nepropustný, čímž zabraňuje propuštění závaží ven z vaku. Díky svému materiálu je pevný, ale přesto měkký. 

4. Vrstvení materiálu

V místech úchopu regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku jsou odolné popruhy vrstveny a zdvojeny, aby jsme ještě více posílili odolnost tohoto vaku při tréninku a tahu. 

5. Výroba v ČR

Regulovatelný SANDBAG/POWERBAG/poslovací vak Heavy Weight vyrábíme v České republice ve spolupráci s těmi nejlepšími a profesionálními sportovci ze všech oblastí. Naši sportovci přidali své poznatky a nápady a některé z nich jsme aplikovali na naše produkty, tak aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. 

6. Regulace hotnosti

Proto se tento posilovací vak/SANDBAG/POWERBAG Heavy Weight jmenuje REGULOVATELNÝ. Lze si dle libosti regulovat váhu tohoto vaku pomocí dlouhých pískových závaží, které jsou součástí balení. Každé závaží váží cca 5kilogramů a nejtěžší posilovací vak můžete naložit až 8x5ti kilogramovými závažími, což představuje maximální hmotnost 40 kilogramů. Není proto třeba mít několik sandbagů, tak jak to dělají ostatní prodejci produktů z Číny. Stačí Vám pouze jeden Český SANDBAG Heavy Weight. 

Můžete si vybrat z několika variant regulovatelného SANDBAGU/POWERBAGU/posilovacího vaku Heavy Weight:

VYBRAT SI SANDBAG