Proč zátěžová vesta Heavy Weight?

Občas se nás ptáte proč naše zátěžová vesta Heavy Weight?

Jaké je nejlepší zátažová vesta? Je to zátěžová vesta Heavy Weight!

Když jsme s výrobou vest začínali, tak nám lidé z branže říkali, proč vyrábime v České Republice, že když to vyrobíme venku, tak vyděláme přece mnohem víc. Nám ale nejde za každou cenu o zisk, tak jako většině na trhu. Děláme to proto, že to milujeme a hrozně nás to baví. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyměnit zisk za čisté svědomí.

Hlavní otázky, které si pokládáte před pořízením naší vesty velmi obecně:

Není česká zátěžová vesta Heavy Weight moc drahá? Ne není, vzhledem ke kvalitě a kompatibilitě závaží s ostatními produkty je cena srovnatelná s méně kvalitními výrobky z Číny. Zátěžová vesta Heavy Weight Ti vydrží několik let, pokud se k ní budeš chovat slušně. Navíc při opětovném nákupu zátěžové vesty nemusíš kupovat celou vestu, ale koupíš jen vestu a závaží použíješ ze své původní a ušetříš. Pokud by sis koupil jinou zátěžovou vestu, tak ve výsledku jich za tu dobu koupíš několik a cena tě vyjde ještě dráž.

Nestačí jiná obyčejná zátěžové vesta, která bude "levnější" a budu s ní taky moci trénovat? Upřímně jsme testovali desítky zátěžových vest, abychom vyrobili tu nejlepší a je opravdu důležité s jakým náčiním trénuješ. Ostatní zátěžové vesty ti budou bránit v tréninku a nedostaneš ze sebe ten nejlepší výkon. Často zátěžové vesty lítají na těle na nedrží, jiné (plátové/s kovovými cihličkami) tě mohou zranit. 

Proč by mě mělo zajímat, že se zátěžovou vestou Heavy Weight trénují nejlepší sportovci? Protože každý profesionální sportovec je svým způsobem znalcem v oblasti tréninku a využítí výsledků tréninku v praxi. Pokud například Jaromír Jágr trénuje s naší vestou a je spokojen, můžeš si být jistý, že se zátěžovou vestou Heavy Weight budeš spokojen i ty a že ti při tvém tréninku Ti bude dělat toho nejlepšího parťáka. Že Jaromír Jágr by za peníze zpropagoval cokoliv? To rozhodně ne! Jaromír Jágr si naše produkty normálně koupil, tak jako každý běžný uživatel a zákazník a je spokojený a není to jen on, ale desítky dalších sportovců v ČR i po celém světě. Dělají to tedy všichni pro peníze? To už by byla opravdu velká náhoda.

Mě je jedno, kdo vestu vyrobil, jestli Čína, Česko nebo jiní?! Produkty se z 99% procent vyrábí v Číně, takže moc jiných výrobců není a v Česku se dnes nevyrábí vůbec nic. Teda kromě produktů Heavy Weight a to by Tě rozhodně mělo zajímat. Nákupem u nás podporuješ českou ekonomiku a tím i sebe a budoucnost tvých dětí. Nehledě na to, že si dáváme záležet na výrobě ve všech směrech. Pokud budeš upředňovat činské a jiné producenty, kde si myslíš, že jsou produkty v současné době levnější, tak časem se stejně ceny srovnají, ale s tím výsledkem, že zapříčiníš odchod českých výrobců z trhu a to Ti rozhodně neprospěje. Nehledě na to, že pokud budeš brát v potaz veškeré aspekty našich produktů, tak zátěžové vesty Heavy Weight dražší rozhodně nejsou.

K čemu je dobrá kompatibilita závaží ze zátěžových vest Heavy Weight s ostatními produkty Heavy Weight? Jedním důvodem je cena. To znamená, že pokud sis koupil vestu a přemýšlíš o dalším produktu (například kettlebagu Heavy Weight), tak můžeš koupit prázdný kettlebag a přendávat závaží mezi vestou a kettlebagem, čímž uštříš. Navíc nebudeš mít v gymu/doma milion závaží a vybavení a ušetříš tím jak místo, tak i naši planetu.

Potřebuji zátěžovou vestu Heavy Weight, se kterou trénují nejlepší sportovci i když já nemám takové ambice? Na to si můžeš odpovědět sám. Ve výsledku je cena nižší než u ostatních produktů, takže ušetříš. Navíc Tě trénink se zátěžovou vestou Heavy Weight bude bavit, protože Ti bude perfektně sedět, budeš s ní moct dělat cokoliv. Ber také v potaz že šetříš naši planetu, podporuješ českou ekonomiku a podporuješ budoucnost tvých dětí a můžeš být na sebe právem hrdý. 

 Proč by mě mělo zajímat, že se zátěžová vesta Heavy Weight neustále inovuje? Protože jak jsme již zmínili, tak s naší zátěžovou vestou Heavy Weight trénují Ti nejlepší sportovci a čas od času nám dají dobrou radu či myšlenku, jak vestu zlepšít či upravit, a proto bude vesta vždy nejlepší na trhu. V Číně se jich vyrobí miliony a prodejci si na ni jen natisknou svoje logo a je jim upřímně naprosto jedno využítí vesty a její kvalita. My je výrábíme vždy po desítkách a proto máme mnohem větší prostor pro zlepšení a inovaci. To znamená, že až si zase koupíš další vestu bude ještě lepší a tvůj trénink zase posune dál. 

Raději budu chodit do posilovny a zvedat činky?! Nejsme tady od toho, abychom preferovali pouze jeden směr cvičení. To je totiž blbost. Sami jsme strávili hodně času v posilovně a zvedali železo. Nicméně je velmi důležité začít vnímat co vám určitý druh cvičení přináší. Je důležité být všestranný a proto čas od času změnit způsob tréninku. Výhodou zátěžové vesty Heavy Weight je to, že s ní můžete dělat cokoliv. Můžete s ní běhat, skákat, dělat kliky, dřepy nebo ji používat jako činku (závaží) a cvičit s ní i cviky jako v posilovně. Kalistenika, workout či kondiční cvičení je opravdu barvité, takže můžete dělat tisíce cviků a nikdy Vás to nepřestane bavit.

Stačí mi batoh s kamením! To snad ne. Vzhledem k tomu, že batoh je pouze na zádech, tak vám celá váha bude zatěžovat záda a páteř. Mimo to to není vůbec komfortní a těžiště je úplně někde jinde a cviky nebudete dělat vůbec správně. Na kondiční cvičení s batohem zapoměňte, protože Vám bude lítat všude možně a běhat s ním taky nepůjde. Takže batoh opravdu není správné řešení. Tak raději vezmi rozum do hrsti a objednej si zátěžovou vestu Heavy Weight.

Vybrat zátěžovou vestu

Máš další otázky nebo pochybnosti ohledně pořízení naší zátěžové vesty Heavy Weight? Pošli email, zavolej nebo napiš a my Ti odpovíme na vše co budeš chtít.

 

Jaké jsou výhody naší zátěžové vesty?

1. Výroba v ČR

Nejlepší zátěžové vesty Heavy Weight vyrábíme sami a hlídáme si všechny kroky výroby. Často se říká, že se vyrábí v ČR, ale skutečnost je pak taková, že se produkty vyrábějí v Číně, Pákistánu, či jiných zemích pod Českou značkou. To ale není náš styl. Nevyrábíme je masově, ale každá zátěžová vesta Heavy Weight je originál. Důležité je zmínit, že pravidelně žátěžové vesty Heavy Weight neustále inovujeme a zlepšujeme dle názoru nejlepších sportovců. V současné době prodáváme zátěžovou vestu Heavy Weight ve verzi 5.0.

2. Materiály z EU

Snažíme se výrábět zátěžové vesty Heavy Weight z materiálů z Evropy jak jen je to možné a vybíráme a testujeme delší dobu, než daný materiál začneme k výrobě používat. Velmi často i materiál upravujeme speciálním technickým postupem pro naše potřeby.

3. Testováno nejlepšími

Určitě jste si všimli, že se kolem nás toči neskutečná jména, ať už jde o Jaromíra Jágra či Petra Čecha, Jirku Procházku, Tomáše Satoranského a další hvězdy z NHL a UFC. Mimo tyhle hvězdy sami zátěžové vesty Heavy Weight pravidelně testujeme a zkoušíme nové a nové možnosti. Inovace vest nás nikdy nenechá spát a také právě proto je zátěžová vesta Heavy Weight nejlepší vestou na celém světě.

4. Regulace váhy 0,5 či 1 kg

Váha zátěžových vest Heavy Weight se dá regulovat/měnit. Tedy když si koupíte například 10ti kilovou zátěžovou vestu Heavy Weight, tak je možnost ze začátku trénovat s nižší váhou a regulovat zátěž po 0,5 kg. To znamená, že například si do vesty naložíte třeba jen 4 kg a postupně jak se zlepšujete a sílíte, tak můžete váhu přidávat.U 20ti,30ti,40ti, 50ti,60ti kilových vest se váha mění po 1 kg a zase opět lze stejným způsobem začít s niží váhou.

5. Kompatibilita závaží s ostatními produkty

Další obrovskou výhodou je kompatibilita závaží zátěžových vest s dalšími produkty. Například s kettlebagy nebo závažími s těžšími vestami. Co se týká kettlebagů, tak Vám umožnujeme si koupit tréninkový kettlebag prázdný a přehazovat si závaží z vesty do tohoto kettlebagu a zase zpět, což ušetří vaše finance, ale i místo. Navíc v případě, že již máte třeba 20ti kilovou zátěžovou vestu Heavy Weight a časem byste rádi těžší, tak je možné si koupit 30ti kilovou prázdnou + rozdíl závaží (tedy 10kg) a nemusíte kupovat kompletně celých 30kg. Takže ne jen, že vyrábíme nejlepší zátěžové vesty, ale vyrábíme všechny naše produkty chytře, aby se daly využít na více způsobů.

6. Možnost nákupu i prázdné vesty

Je možné si koupit prázdnou zátěžovou vestu Heavy Weight, což je super. Dá se toho využít, když jste třeba dva parťáci, kteří spolu trénují a chtějí mít korpus vesty svůj vlastní například kvůli hygieně. Popřípadě pokud jste pár a chcete mít každý svou, tak si koupíte těžší zátěžovou vestu 20 kg a dámskou 10ti kilovou vestu prázdnou a můžete si přehazovat závaží. Nebo jako poslední varianta je, že už je vaše stará vesta K.O. a chcete mít novou voňavou a čístou, tak opět nekupujete celou vestu, ale pouze prázdnou a použijete závaží z vaší staré vesty. Možnost nákupu prázdné vesty patří také k dalším výhodám nejlepší zátěžové vesty.

7. Možnost výroby vesty na zakázku

Pro mnoho sportovních hvězd ale i amatérů vyrábíme zátěžové vesty Heavy Weight s vlastním designem. Můžete si na vestu nechat udělat číslo, jméno, logo, iniciály, vlajky a další možnosti. Stačí nám jen napsat a zeptat se, možností je spousta a my Vám s tím moc rádi pomůžeme. Protože vyrábíme vesty i pro ty nejlepší profesionální sportovce na světě, tak umožňujeme tuhle možnost i Vám, abyste se cítili jako profesionálové a mohli mít tu nejlepší zátěžovou vestu ve vlastním provedení.

Vybrat zátěžovou vestu

 

Detail Zátěžová vesta 1-20 kg

 

 1. Závaží se do zátěžové vesty Heavy Weight vkládá zevniř a shora do pružné kapsy, která obepne závaží a zabraňuje jeho vypadávání při různých typech tréninku. Díky tomu můžete regulovat váhu dle libosti a vybrat si, kterou část vesty naplníte.

2. Kovové a sypké závaží je v nepropustných sáčcích, což zabraňuje propouštění obsahu ven. Díky jeho sypké jemné formě nikde netlačí a není nebezpečné narozdíl od kovových cihliček či plátů. Napoužíváme odpad či kovový prach, který se pak práší ven z vesty a špiní oblečení.

3. Druhým způsobem připevnění k tělu jsou dvě přezky s popruhem, jehož délka se dá upravovat dle postavy. Přípíná se z obou stran a pomáha držet vestu na těle.

4. Oblast ramen je maximálně široká, aby se váha co nejlépe rozložila. Navíc jsme předali jednu měkčenou vrstvu navíc, aby byl tlak na ramena mnohem menší. Také způsob šití je v tomto nejvíce namáhaném místě několikanásobně posílený.

5. Hlavním způsobem připevnění vesty k tělu je široký pás se suchým zipem (testovaný na 5000 cyků)  po celém obvodu těla. Díky němuž vesta sedí na všechny typy postav. Tento široký pás je vyroben z celého kusu materiálu (nikoliv z několika kusů), čímž nedochází narušení jeho pevnosti.

 

Rozdíl mezi 10ti a 20 kilovou vestou?

10ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight je kratší a co nejmenší a proto se s ní nejlépe trénuje kondiční trénink (skoky na bednu, angličáky, běh a další). Závaží v této vestě je po 0,5 kilogramech, takže umožňuje větší regulaci váhy. 

20ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight je o kousek delší a přesto vyrobena tak, aby byla co nejmenší a skvěle držela i při kondičním tréninku. Regulace váhy v této vestě je po 1 kilogramu.

 

Vybrat zátěžovou vestu

Zátěžová vesta Heavy Weight v AKCI?

Nejnáročnější cviky, které musí nejlepší zátěžová vesta na trhu zvládnout:

10ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight:

20ti kilová zátěžová vesta Heavy Weight: