Masážní pistole TOP GUN Heavy Weight

Kód: 419
6 hodnocení
Značka: Heavy Weight
2 990 Kč
Skladem 3 kusy
 • Česká značka Heavy Weight
 • nejlepší varianta TOP GUN masážní pistole
 • nejlehčí varianta TOP GUN masážní pistole
 • univerzální využití pro léčbu, masáž, uvolnění svalů
 • používána profesionálními sportovci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní pistole TOP GUN Heavy Weight

(neboli masážní hlavice/regenerační pistole/massage gun)

Nejlepší sportovci a atleti vědí, že klíčem k úspěchu je nejen trénink, ale i regenerace a péče o své tělo. Proto jsme si pro tebe připravili tuhle masážní pistoli TOP GUN Heavy Weight. Je to nejlepší masážní pistole, kterou můžete k univerzálnímu využití pořídít. Jedná se o masivní, protiskluznou, intuitivní konstukci a přesto nejlehčí variantu. .  Masážní pistole TOP GUN Heavy Weight je uložena v přenosném pouzdře se 4 nejefektivnějšími hlavicemi pro masáž, léčbu či uvolnění svalů a nabíječkou. 

Váha a LCD displej pistole TOP GUN Heavy Weight

Váha u masážní pistole hraje velmi důležitou roli jak pro atlety samotné, tak i pro maséry. Čistá váha pistole je 760g, což z ní děla nejlehčí nejvýkonější velkou masážní pistoli vůbec. Takéž dalším podstatným parametrem je jednoduchý, přehledný a intuitivní LCD displej, na kterém najdete míru nabití masážní pistole, sílu masážního programu a celkový čas masáže. Maximální časový úsek jedné masáže je 10 minut, poté se masáž automaticky vypne a můžete začít další masáž.

Baterie masážní pistole TOP GUN Heavy Weight

Masážní pistole TOP GUN Heavy Weight má zabudovanou dobíjecí baterii o kapacitě 2500 mAh/16,8 V. Pomocí této kapacity si můžete zajistit masáž v časovém úseku 5-7 hodin na základě vybraného masážního programu. Doba napájení masážní pistole je cca 2,5 hodiny.

Další parametry masážní pistole TOP GUN Heavy Weifght

Nejvýkonější masážní pistole má nejoptimálnější amplitudu 12 milimetrů, regulovatelnou frekvenci 37-53HZ a regulovatelné otáčky v rozmezí 1200 - 3200 otáček za minutu. Zabudovaný časovač s automatickým vypnutím a jedno tlačítko pro celé ovládání pistoje zvyšuje přidanou hodnotu masážní pistole.

Využití masážní pistole TOP GUN Heavy Weight

Masážní pistole/masážní hlavice je největší novinkou v oblasti regenerace pro všechny typy uživatelů. Nejčastěji je využívají sportoci, maséři, ale také fyzioterapeuti, lékaři a trenéři. Masážní pistole se využivají pro:

 • zrychlení a zefektivnění regenerace,
 • zmírnění a uvolnění ztuhlosti svalů.
 • zlepšení průtoku krve v masírované oblasti.
 • aktivaci tzv. "trigger pointů",
 • léčbě zranění a zánětů.

 

 • Česká značka Heavy Weight
 • nejlepší varianta TOP GUN masážní pistole
 • nejlehčí varianta TOP GUN masážní pistole
 • univerzální využití pro léčbu, masáž, uvolnění svalů
 • používána profesionálními sportovci

Záruka masážní pistole TOP GUN Heavy Weight

Záruka je 2 roky od data zakoupení a zaniká v následujících případech:

 • Poškození způsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipulací nebo transportem.
 • Produkt byl podroben neoprávněné opravě nebo neautorizovanému manipulačnímu zásahu.
 • Produkt nebyl užíván podle instrukcí.
 • Škoda překročila cenu produktu.
 • Došlo ke zhoršení stavu produktu v důsledku špatného skladování, zacházení či péče ze strany uživatele.

             

Upozornění pro masážní pistoli TOP GUN Heavy Weight

Před použitím výrobku se poraďte se svým ošetřujícím lékařem, a to zvláště v případě, pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, trpíte probíhajícím akutním nebo chronickým onemocněním, jste těhotná nebo jste po výměně kloubů.  Produkt je určen pouze pro dospělé osoby. Masážní pistoli nepoužívejte na klouby, hlavu ani jiné kostnaté části těla. Po použití se mohou objevit modřiny. Jakmile v masírované oblasti ucítíte jakýkoliv nepříjemný pocit nebo bolest, ihned ukončete provoz produktu. Vlasy nebo jakoukoli část těla udržujte v dostatečné vzdálenosti od pohyblivé části zařízení a chladících otvorů na zadní straně motoru, aby nedošlo ke skřípnutí. Nevkládejte jakékoliv objekty do chladících otvorů na zadní straně motoru. Zařízení není určeno k používání pod vodou ani v rizikových podmínkách, kdy hrozí, že by voda mohla proniknout do vnitřního systému například skrze chladící otvory motoru. Vždy tak zabraňte jakékoliv možnosti, aby se voda dostala dovnitř zařízení. Produkt uchovávejte a používejte v dostatečné vzdálenosti od tekutin a zdrojů tepla. Používejte pouze nabíječku dodávanou v balení produktu. Před každým použitím zařízení pečlivě zkontrolujte. Nezasahujte do systému fungování produktu jakýmkoliv způsobem. Nespouštějte a nenabíjejte zařízení v bezobslužném stavu. Nezacházejte s výrobkem jakýmkoliv rizikovým způsobem, který by mohl způsobit poškození produktu nebo vést ke zranění uživatele. Neodstraňujte šrouby ani se nepokoušejte produkt rozebrat. Po dosažení nepřetržitého hodinového provozu produkt vypněte a před opětovným použitím nechte půl hodiny v klidu vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chraňte před teplem, vlhkostí a přímým slunečním zářením.          

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Při tréninku se zátěží nesmí chybět zátěžová vesta, se kterou trénují všichni profesionální sportovci, ale i amatéři. Zařaď trénink se zátěžovými kraťasy Heavy Weight zátěžovou vestou Heavy Weight a posuň každou tvou činnost o level výš.

Vybrat si můžete například z několika váhových variant:

Takže lze použít zátěže na ruce Heavy Weight nebo zátěže na kotníky Heavy Weight.

Mimo trénink se zátěží je velmi populární trénink s odporem a proto jsme vyvinuli české odporové lano Heavy Weight k všestrannému tréninku. Dle typu uchycení k tělu jsou dvě možnosti: odporové lano s opaskem nebo odporové lano s vestou.

Popřípadě volit mezi odporovými gumami a vybrat si z několika odporů odporových gum Heavy Weight:

Jako hokejsta nebo člověk, který se při tréninku rád baví se můžeš klouzat spolu s vestou na klouzavé podložce nebo i jinak řečeno trenažeru bruslení.

Také jsme po konzultaci s trenéry bojovníků UFC, zápasníků MMA a boxerů přišli na důležitost dalšího produktu, který chrání klouby, ramena a lokty a tím jsou MMA, boxovací (gumy) expandéry Heavy Weight.

Dynamické cvičení je dnes opravdu specifickou formou tréninku a hodně zajímavé a efektivní pomůcky jako jsou medicinbaly v různých váhových variantách pro výskoky, cviky stability nebo trénink úderů a další tipy tréninků. Hned za nimi také hojně používané bulharské vaky nebo posilovací lana vhodné pro posílení ramen, předloktí, úchopu či zápěstí a vlastně celého těla.

Při tréninku se zátěží by neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec/roller.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

Budeš-li chtít trénovat v pohodlí, tak určitě nebudeš cvičit na tvrdé a studené podlaze a raději zvolíš nejpohodlnější a nejměkčí podložku na cvičení Heavy Weight.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabáty, batohy, tašky
Hmotnost: 2 kg