Česká hokejová reprezentace trénuje s Heavy Weight

Česká hokejová reprezentace trénuje s Heavy Weight

Zátěžová vesta Heavy Weight je všude přítomná ve fyzické přípravě všech sportovních odvětví. Už několik let s našimi produkty Heavy Weight trénují fotbalové, basketbalové, hokejové, atletické a další sportovní týmy v České republice, ale i v zahraničí. Nicméně, vždy když s našimi produkty Heavy Weight začne trénovat jakýkoliv národní tým, jsme jako patrioti neskutečně rádi. Navíc nás baví vyrábět produkty ve specifickém požadovaném designu týmů a v podobě národních týmů je to vždy vyšší úroveň. Obzvláště jako český výrobce jsme opravdu hrdí na výrobu vest v českém národním motivu. 

Dnes už to nejsou jen zátěžové vesty Heavy Weight, ale i další produkty Heavy Weight jako jsou sandbagy/powerbagy/posilovací vaky, kettlebagy, odporové lana, zátěže na kontíky, ruce, hokejky, různé expandéry, závěsné systémy, gymnastické kruhy, popruhy, sítě a mnoho dalších produktů, které pomáhají při fyzické přípravě každého hráče. 

Fyzická příprava je velmi důležitá i v národním týmu. Samozřejmě, že se hráči připravují ve svých týmech po dobu celé sezóny, ale i tak je potřeba se fyzicky připravovat i před mistrovstvím světa. Propojení s kondičním trenérem českého hokejové reprezentace proběhlo už nějakou dobu zpět na přípravě v Plzni, kdy jsme vezli produkty Heavy Weight na letní přípravu hokejovému týmu HC Škoda Plzeň. Tehdy jsme se tam potkali s Martinem Strakou a shodou okolností tam byl i český národní tým s Dominikem Kondrasem (kondičním trenérem). O nějakou dobu později jsme se spojili znovu, tentokrát ohledně výroby vest v desginu národního týmu. 

Hokejové týmy ani jiné nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí fyzické přípravy a tréninku. Bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.

Takhle vypadá vesta v designu českého hokejového týmu Jak se vám líbí?

Zátěžová vesta Heavy Weight vlastní design česká hokejová reprezentace 1aZátěžová vesta Heavy Weight vlastní design česká hokejová reprezentace 2aZátěžová vesta Heavy Weight vlastní design česká hokejová reprezentace 3a