Petr Čech a zátěžová vesta Heavy Weight

Petr Čech trénuje se zátěžovou vestou Heavy Weight

Petr Čech a zátěžová vesta Heavy Weight

S našimi zátěžovými vestami Heavy Weight trénuji špičkoví a profesionální sportovci a sportovní legendy. Každá sportovní oblast či sport má svého výrazného představitele. V hokeji známe všichni dobře Jaromíra Jágra, v basketbalu Tomáše Satoranského, v bojových sportech je to Jiří Procházka a desítky dalších sportovců, kteří trénují s našimi produkty Heavy Weight. Skvělí a špičkoví fotbalisté již s našimi produkty trénovali mnohem dříve, ale ta nejvýraznější světová tvář fotbalu se k nám přidala až o něco později. 

Petr Čech si pořídil hned několik zátěžových vest Heavy Weight a to ve svém vlastním designu na přání. Málokdo ví, že Petr miloval i hokej a proto dnes mimo jiné chytá v Anglii za hokejový klub Guildford Flames a stále se udržuje kondici. Proč nás tak moc těší, že zrovna on trénuje s naší zátěžovou vestou Heavy Weight? Jak jsme již zmínili, je Petr Čech nepochybně jedna z největších fotbalových legend a má v této oblasti obrovské zkušenosti a my jej považujeme za znalce pro fotbalový trénink. Je skvělé, že naše vesta plní na jedničku požadavky pro jeho trénink ať už fotbalový, tak i hokejový. 

Peťa měl také požadavky ohledně zátěžové vesty Heavy Weight ve vlastním designu. Chtěl modrou z důvodu jeho působení ve fotbalovém klubu Chelsea také s jeho logem, českou vlaječku s iniciály PČ a s číslem 1 zapracovaném do fotbalového míče. Nicméně jelikož hraje v současnosti také hokej, tak chtěl na vestu ještě navíc logo již zmíněného týmu Guildford Flames a číslo 33 zapracované do hokejového puku. 

Fotbalisté zařazují do tréninku také gumy na cvičení/posilovací gumy/odporové gumy Heavy Weight v různých odporech:

Fotbalisté také nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí fyzické přípravy a tréninku. Bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.