Petr Čech a zátěžová vesta Heavy Weight

Petr Čech trénuje se zátěžovou vestou Heavy Weight

Petr Čech a zátěžová vesta Heavy Weight

S našimi zátěžovými vestami Heavy Weight trénuji špičkoví a profesionální sportovci a sportovní legendy. Každá sportovní oblast či sport má svého výrazného představitele. V hokeji známe všichni dobře Jaromíra Jágra, v basketbalu Tomáše Satoranského, v bojových sportech je to Jiří Procházka a desítky dalších sportovců, kteří trénují s našimi produkty Heavy Weight. Skvělí a špičkoví fotbalisté již s našimi produkty trénovali mnohem dříve, ale ta nejvýraznější světová tvář fotbalu se k nám přidala až o něco později. 

Petr Čech si pořídil hned několik zátěžových vest Heavy Weight a to ve svém vlastním designu na přání. Málokdo ví, že Petr miloval i hokej a proto dnes mimo jiné chytá v Anglii za hokejový klub Guildford Flames a stále se udržuje kondici. Proč nás tak moc těší, že zrovna on trénuje s naší zátěžovou vestou Heavy Weight? Jak jsme již zmínili, je Petr Čech nepochybně jedna z největších fotbalových legend a má v této oblasti obrovské zkušenosti a my jej považujeme za znalce pro fotbalový trénink. Je skvělé, že naše vesta plní na jedničku požadavky pro jeho trénink ať už fotbalový, tak i hokejový. 

Peťa měl také požadavky ohledně zátěžové vesty Heavy Weight ve vlastním designu. Chtěl modrou z důvodu jeho působení ve fotbalovém klubu Chelsea také s jeho logem, českou vlaječku s iniciály PČ a s číslem 1 zapracovaném do fotbalového míče. Nicméně jelikož hraje v současnosti také hokej, tak chtěl na vestu ještě navíc logo již zmíněného týmu Guildford Flames a číslo 33 zapracované do hokejového puku. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení