Český sledge-hokejový tým a zátěžová vesta Heavy Weight

Český sledge hokejový tým a zátěžová vesta Heavy Weight 2

Český sledge hokejový tým Czech Sled Lions se pravidelně účastní mistrovství světa ve sledge hokeji. Tihle chlapíci jsou opravdu bojovníci a i přes jejich omezení si našli zálibu ve sportu, který je nám Čechům nejbližší. Všichni známe lední hokej, ale už málo z nás zná sledge hokej, který se tak nazývá právě díky sáním, ne kterých tito hráči jezdí na ledě. Každý hokejista má bojovné srdce, ale tihle chlapi získávají obdiv i profesionálních hráčů i hráčů NHL. Hokejový svět jsme s naší zátěžovou vestou dobili a na tyhle dříče jsme zapomenout nemohli a proto jsme se rozhodli spojit také s nimi.

Když jsme se s hráči setkali zrovna tvrdě makali na ledě a my měli několik zátěžových vest s sebou. Ti nejodvážnější si vesty oblékli a začali s nimi trénovat pod vedením trenéra.  Obrovskou výhodou dle jejich slov byla délka zátěžové vesty a její malá objemnost, kdy těmto hráčům v sedě na saních nepřekážela. Kluci trénovali s touto variantou zátěžová vesta Heavy Weight 0,5-10 kg a s ní trénovali klasický pohyb na ledě, ale také nájezdy v akci. Poté jsme se setkali také s trenérem německého mužstva a s bratry Slováky. 

Slováci okamžitě viděli výhodu zátěžové vesty v tréninku, kdy mohlo dojít k různému zatížení jednotlivých hráčů a tím rozložení sil v týmu. Máme také docela úsměvnou příhodu se slovenským hráčem Erikem, kdy jsme se setkali na mistrovství světa a probírali jsme, co ještě kromě vest děláme. Hráč byl na vozíčku a my probírali další zátěže a zmínili jsme také zátěže na nohy, že ty by se hráčům mohli také hodit. Nicméně jsme si neuvědomili, že zrovna tento hráč byl na vozíku, protože přišel o nohy. Hráč se začal smát a koukal na nás a na nohy a nám to pořád nedocházelo, protože víme, že tento sport provozují i hráči, kteří mají jiné pohybové omezení. Nakonec nám to došlo a už jsme se smáli spolu. Samozřejmě jsme se Erikovi omluvili a vysvětlili mu, že v našem mužstvu jsou i hráči, kteří nohy mají a že jsme to tak nemysleli. Z toho si ale Erik vůbec nic nedělal a bral to jako legraci. Nakonec i on shledával využitelnost zátěžových vest při tomto sportu jako obrovskou výhodu a proto jsme se později ohledně vest spojili znovu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení