Fotbalový klub SK SLAVIA PRAHA má nové logo

Fotbalová SK Slavia Praha oslavila 130 let s novým logem

Sešívaní oslavili 130 let od svého založení rozhodli se ke změně starého loga. Postupem času spousta týmů mění logo a snaží se jej udělat modernější a přitažlivější. Tuto změnu před časem udělala i fotbalová Sparta. Na novém logu Slavia Praha se pracovalo dost času a tak také vypadal i výsledek. Moderní geometrický tvar pěticípé hvězdy s nápisem Slavia a dvěma hvězdami, které značí zisk titulu. SK Slavia Praha nemohla oslavit své 130 leté výročí lépe. 

S tímto týmem jsme v kontaktu už delší dobu a to nejen skrze hráče, kteří tam v tu dobu hráli jako například Jan Laštůvka, který později přestoupil do Baníku nebo Jiří Pavlenka, který nakonec odešel do Německa do týmu Werder Bremen a několikrát si zachytal i české fotbalové reprezentaci. Nicméně jsme byli v kontaktu i s týmem jako takovým a i s realizačním týmem. 

Vždy když SK Slavia Praha potřebovala obnovit vybavení pro tým byli jsme připraveni. Ať už se jednalo o:

Odporové lana s opaskem Heavy Weight a odporové gumy používané týmem například ke tréninku startů, silovému tréninku a celkově tréninku s využitím odporu. Zátěžové vesty Heavy Weight pro kondiční trénink a využití s nižší váhou přímo na hřišti klasicky při tréninku nebo s těžší váhou pro silový trénink. Závěsný systém pro celkový kondiční i silový trénink celého těla či třeba MMA boxovací pomůcky pro zlepšení fyzičky a kondici díky elementu tréninku bojových sportů. 

Nás se nakonec také dotkla oslava 130 letého výročí SK Slavia Praha, protože k objednávce došlo v době, kdy se řešilo nové logo jsme se rozhodli počkat a udělat týmové vybavení v designu již nového loga SK Slavia Praha. Toto nové logo jsme dali například na zátěžové vesty Heavy Weight ve vlastním designu nebo také třeba na závěsný systém Heavy Weight a další týmové vybavení.

Fotbalové ani jiné kluby nezapomínají na regeneraci svých hráčů, protože ta je důležitou součástí fyzické přípravy a tréninku. Bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.