Fotbalový klub SK SLAVIA PRAHA má nové logo

Fotbalová SK Slavia Praha oslavila 130 let s novým logem

Sešívaní oslavili 130 let od svého založení rozhodli se ke změně starého loga. Postupem času spousta týmů mění logo a snaží se jej udělat modernější a přitažlivější. Tuto změnu před časem udělala i fotbalová Sparta. Na novém logu Slavia Praha se pracovalo dost času a tak také vypadal i výsledek. Moderní geometrický tvar pěticípé hvězdy s nápisem Slavia a dvěma hvězdami, které značí zisk titulu. SK Slavia Praha nemohla oslavit své 130 leté výročí lépe. 

S tímto týmem jsme v kontaktu už delší dobu a to nejen skrze hráče, kteří tam v tu dobu hráli jako například Jan Laštůvka, který později přestoupil do Baníku nebo Jiří Pavlenka, který nakonec odešel do Německa do týmu Werder Bremen a několikrát si zachytal i české fotbalové reprezentaci. Nicméně jsme byli v kontaktu i s týmem jako takovým a i s realizačním týmem. 

Vždy když SK Slavia Praha potřebovala obnovit vybavení pro tým byli jsme připraveni. Ať už se jednalo o:

Odporové lana s opaskem Heavy Weight a odporové gumy používané týmem například ke tréninku startů, silovému tréninku a celkově tréninku s využitím odporu. Zátěžové vesty Heavy Weight pro kondiční trénink a využití s nižší váhou přímo na hřišti klasicky při tréninku nebo s těžší váhou pro silový trénink. Závěsný systém pro celkový kondiční i silový trénink celého těla či třeba MMA boxovací pomůcky pro zlepšení fyzičky a kondici díky elementu tréninku bojových sportů. 

Nás se nakonec také dotkla oslava 130 letého výročí SK Slavia Praha, protože k objednávce došlo v době, kdy se řešilo nové logo jsme se rozhodli počkat a udělat týmové vybavení v designu již nového loga SK Slavia Praha. Toto nové logo jsme dali například na zátěžové vesty Heavy Weight ve vlastním designu nebo také třeba na závěsný systém Heavy Weight a další týmové vybavení.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení