Odporové gumy sada komplet

Kód: 255
58 hodnocení
Značka: jiné
1 790 Kč
Skladem 10 kusů
 • spolupráce s nejlepšími sportovci
 • ztěžuje nebo ulehčuje mnoho cviků
 • univerzální využití
 • odpory gum:
 • žlutá cca 7kg,
 • červená cca 13 kg,
 • černá cca 22 kg
 • fialová cca 29 kg
 • zelená cca 45 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada odporových gum komplet

(sada gumy na cvičení/expandéry komplet)

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Odporové gumy/gumy na cvičení/expandéry se používají dvěma způsoby a to tak, že buď trénink zlehčují nebo ztěžují. Poté se rozhoduješ jak moc nebo jak málo chceš trénink ulehčit nebo ztížit a vybíráš si gumy dle odporu. Odporové gumy jsou skvělým doplňkem pro trénink se zátěžovou vestou Heavy Weight. Odporové gumy slouží také jako příprava pro sportovce, kteří by chtěli začít trénovat se zátěžovou vestou Heavy Weight. 

U přítahů se připevní k hrazdě a dole provlečeš nohy tak, že ti guma pomáha při pohybu nahoru i dolů a ulehčí Ti dosáhnout přítahu. Nejedná se jen o přítah, ale také muscle up, plank, vlajka, sklapovačky. Nebo jej můžeš naopak použít i u cvíků aby sis je ztížil. Třeba u klilků, kdy expandér provlečeš rukama a dáš si jej přes záda. Gumy na cvičení/expandéry najednou působí obráceně a tlačí tě k zemi. Dá se použít jakkoli, ale představivost je na tobě. 

Nicméně nezapomínej při cvičení s odporovými gumami vždy přemýšlet, protože posilovací guma je skvělý pomocník a meze a hranice jejího využití nikdy nekončí!

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Žlutá odporová guma/guma na cvičení/expandér s odporem 7 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 7 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 7 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Červená odporová guma/guma na cvičení/expandér s odporem 13 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 13 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 13 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Černá odporová guma s odporem/guma na cvičení/expandér 22 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 22 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 22 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Fialová odporová guma/guma na cvičení/expandér s odporem 29 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 29 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 29 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Zelená odporová guma s odporem/guma na cvičení/expandér 45 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 45 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 45 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Dalším typem odporových gum/bandů/posilovacích gum/gum na cvičení jsou krátké MINI bandy neboli fitness gumy mini, které se používají trochu jiným způsobem a tím doplňují všestrannost tréninku s odporovými gumami.

Na výběr máte několik fitness mini gum/mini bandů:

 

Odporový trénink zařazují do cvičení všichni profesionální atleti i amatéři a proto jsme vyvinuli české odporové lano Heavy Weight k všestrannému tréninku. Dle typu uchycení k tělu jsou dvě možnosti: odporové lano s opaskem nebo odporové lano s vestou.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 4 kg