Odporové gumy sada komplet

Kód: 255
34 hodnocení
Značka: jiné
1 500 Kč
Skladem
  • spolupráce s nejlepšími sportovci
  • ztěžuje nebo ulehčuje mnoho cviků
  • univerzální využití
  • odpory gum:
  • žlutá cca 7kg,
  • červená cca 13 kg,
  • černá cca 22 kg
  • fialová cca 29 kg
  • zelená cca 45 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada odporových gum komplet

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Odporové gumy se používají dvěma způsoby a to tak, že buď trénink zlehčují nebo ztěžují. Poté se rozhoduješ jak moc nebo jak málo chceš trénink ulehčit nebo ztížit a vybíráš si gumy dle odporu. Odporové gumy jsou skvělým doplňkem pro trénink se zátěžovou vestou Heavy Weight. Odporové gumy slouží také jako příprava pro sportovce, kteří by chtěli začít trénovat se zátěžovou vestou Heavy Weight. 

U přítahů se připevní k hrazdě a dole provlečeš nohy tak, že ti guma pomáha při pohybu nahoru i dolů a ulehčí Ti dosáhnout přítahu. Nejedná se jen o přítah, ale také muscle up, plank, vlajka, sklapovačky. Nebo jej můžeš naopak použít i u cvíků aby sis je ztížil. Třeba u klilků, kdy expandér provlečeš rukama a dáš si jej přes záda. Guma najednou působí obráceně a tlačí tě k zemi. Dá se použít jakkoli, ale představivost je na tobě. 

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Žlutá odporová guma s odporem 7 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 7 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 7 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Červená odporová guma s odporem 13 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 13 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 13 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Černá odporová guma s odporem 22 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 22 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 22 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Fialová odporová guma s odporem 29 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 29 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 29 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Zelená odporová guma s odporem 45 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 45 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 45 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 4 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení