MMA (boxovací) expandéry (gumy)

Kód: 165
126 hodnocení
Značka: Heavy Weight
1 790 Kč
Skladem 5 kusů
  • zlepšení fyzické kondice
  • zrychlení pohybu
  • zesílení úderu či kopů
  • ochrana kloubů
  • spolupráce s profesionálními sportovci
  • naše boxovací gumy používá například JIRKA PROCHÁZKA UFC

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MMA, BOXOVACÍ EXPANDÉRY (GUMY)

(neboli boxovací pásy)

Pro efektivnější trénink jakýchkoliv bojových sportů a vlastně vůbec ke zlepšení fyzické kondice jakéhokoliv sportu jsou vhodné tyto MMA, boxovací expandéry. Velmi často se tyto gumy kombinují se zátěžovou vestou Heavy Weight či zátěžemi na ruce a nohy Heavy Weight. Balení MMA, boxovacích expandérů obsahuje dva páry gum, držáky na ruce a nohy, opasek a madla na ruce.

S MMA, boxovacími expandéry trénují profesionální sportovci MMA, UFC i boxeři. Pomocí tréninku s expandéry zrychlíš své kopy a údery a zároveň je i zesílíš, ale hlavně zlepšíš svou fyzickou kondici. 

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Boxovací expandéry neboli boxovací pásy se používají i při ostrém sparingu, při nácviku na lapech, boxování do pytle a vůbec prostě během celého kondičního tréninku. Často zápasníci boxují se zátěžemi (činkami) v rukou, což je také skvělé. Nicméně boxování s činkami v rukou je velmi nebezpečné a nezdravé pro klouby a proto se kombinuje tento trénink s MMA, boxovacími expandéry, gumami, které vracejí údery zpět a zabraňují přílišnému tahu způsobenému úderem s činkou.

Jak jsme zmiňovali, tak se trénink s boxovacími expandéry zpestřuje tréninkem se zátěžovými kraťasy a se zátěžovou vestou Heavy Weight 

 Vybrat si můžete například z několika váhových variant:

Takže lze použít zátěže na ruce Heavy Weight nebo zátěže na kotníky Heavy Weight.

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

I když sice název produktu napovídá, že jsou tyto MMA, boxovací expandéry (gumy) používané hlavně pro bojové sporty, tak to není úplně pravda. Obrovské množství trenérů je používá i pro ostatní sporty fotbalistů, hokejistů, tenistů, basketbalistů, ale i pro celkové kondiční cvičení všech, kteří rádi cvičí a také pro rekonvalescenci po zraněních.

Nejsi si jistý proč začít makat s MMA, boxovacími gumami (expandéry) Heavy Weight? Přečti si tento článek!

 

Podobně jako boxovací gumy, které snižují tlak na klouby a ramena, také při tréninku nohou pomáhají například nášlapy/šikmá deska Heavy Weight,

Při tréninku s MMA, boxovacími gumami neboli boxovacími pásy bys neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec/roller Heavy Weight.

 

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Skvělá hračka pro fullbody workout je home fitness band set Heavy Weight, se kterým můžeš v jednom regulovat váhu odporu připojením odporových gum a zároveň jej využít ke tréninku horní, dolní i střední částí těla.

Jak jsme již zmiňovali, lze k Home fitness band set Heavy Weight/fitness posilovacím setem odporových gum připevnit i další odporové gumy a zvýšit funkčnost a rozsah odporu. K tomuto setu lze připevnit následující gumy jednotlivě: 

 Když je řeč o dalších produktech, které lze připevnit k tomuto setu, pak nesmíme zapomenout na  české odporové lano Heavy Weight.

Pokud by ses chtěl naučit skvělý cvik, který málokdo zvládne, pak plank ze stoje s kolečkem je to pravé ořechové, jak ukázat, že vyčníváš z průměru.

Silový trénink lze podpořit zavěšením závaží k opasku na dipy Heavy Weight a připevnit k němu kettlebagy plněné závažím do vest v různých váhových variantách:

 Klasickou zátěží pro silové cvičení ale i kondiční cvičení mimo zátěžové vesty a regulovatelné kettlebagy jsou také například regulovatelný sadnbag v různých váhových variantách s 8 variantami úchopů nebo specifický posilovací vak tzv. bulharský vak, pro posílení středu těla a ramen. Hned po nich lze zařadit madicinbaly/slambaly a budovat tu správnou výbučnost.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Když už jsme zmínili s jakými sportovními pomůckami budete mít vše pevně ve svých rukou, pak je třeba vědět, že existují posilovací lana/zátěžové lana/trénikové lana, kterými budete užasným způsobem budovat nejen své předloktí.

Pro komplexní a funkční trénink je skvělý trénink na závěsném systému, kdy jsi schopen procvičit každou svalovou partii a to úplně jiným způsobem než jsi zvyklý. Právě se závěsným posilovacím systémem dostane tvůj trénink úplně jiný rozměr. Druhou variantou takovéhoto tréninku je trénink s gymnastickými kruhy Heavy Weight a to ve dvou variantách:

V případě letní přípravy hokejistů nebo i jiných atletů se hojně zařazuje klouzavá podložka neboli trenažér bruslení. Trenažer bruslení ovšem neznamená, že jej můžete používat jen k tomuto účelu. Každý, kdo chce zlepšit svou kondici, sílu nebo dokonce i zhubnout, ať už jste sportovec či sportovkyně, může tento bravurní element zařadit do svého tréninku a výsledky na sebe nenechají dlouho čekatKlouzavá podložka Heavy Weight je řešením pro každého. 

Pro protahování před či po tréninku se nechceš válet po studené a tvrdé zemi, ale chceš mít pohodlí a věnovat všechnu svou pozornost kvalitnímu a efektivnímu protažení. Toho dosáhneš pouze na naší podložce na cvičení/karimatce Heavy Weight.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

  • tréninku,
  • cestování,
  • turistice,
  • běžné činnosti.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Níže naleznete instruktážní video pro nasazení MMA, boxovacích expandérů (gum):

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 2 kg