Jak efektivně a rychle zhubnout?

Každý z nás by chtěl znát odpověď na otázku: "Jak efektivně a rychle zhubnout?"

Aby bylo hubnutí rychlé a efektivní je potřeba nad ním opravdu přemýšlet. Nezapomínejme na to, že při hubnutí se musí brát v potaz jak pohyb, tak i strava nebo například regenerace. Můžeme hubnout dokonce i běžným pohybem či chůzí nebo i pomocí infrasauny. 

Hubnutí chůzí

Jak se dá zhubnout chůzí? Hubnutí chůzí jsme sami otestovali se zátěžovou vestou Heavy Weight. Šli jsme na totožnou klidnou procházku, která trvala hodinu a obsahovala jak stoupání tak i chůzi po rovině. Hubnutí chůzí se zátěžovou vestou Heavy Weight bylo o 33% efektivnější z pohledu spálených kalorií. 

Najít si čas na trénink je často velmi obtížné a někdy i nemožné a proto je hubnutí chůzí se zátěžovou vestou je jednou z nejjednodušších a nejrychlejších řešení. Pokud máte nadváhu nebo jste přibrali dokonce i před měsícem, pak si Vaše tělo poměrně rychle zvyklo na Vaši tělesnou hmotnost a chůze bez zátěže ztrácí význam. Hubnout chůzi můžete třeba na procházce, při cestě na trénink, do obchodu či do práce, když se jdete projít se svým mazlíčkem apod. Najednou už zhubnout chůzí není tak nemožné že?! 

Hubnutí při běžných činnostech

Zhubnout se dá i při běžných činnostech, které děláte pravidelně. Může se jednat o domácí práce, úklid, pohyb v práci, pohyb při tréninku, pří práci na zahradě atd. Nicméně, aby bylo hubnutí při těchto a dalších činnostech co nejefektivnější, je třeba při nich nosit zátěžovou vestu Heavy Weight. Stejně tak, jako při chůzí se zvyšuje efekt hubnutí při běžných činnostech o desítky procent. 

Při zlepšení efektu hubnutí chůzí a běžným pohybem zařaďte zátěžovou vestou Heavy Weight, kterou si můžete vybrat v různých váhových variantách:

Skvělou pomůckou pro hubnutí zábavnou formou je využití klouzavé podložky Heavy Weight, kterou používají všichni sportovci bez rozdílu věku či pohlaví. 

Také všichni sportovci dobře vědí, že jedním s nejefektivnějších sportů pro proces hubnutí jsou bojové sporty a pro tyto účely zařazují MMA, boxovací expandéry (gumy) Heavy Weight. Díky nim ulevujete jednak kloubům při boxování, hubnete a navíc se naučíte bránit.

Hubnutí pomocí správného stravování

Ne nadarmo se říká, že strava je při hubnutí 80% úspěchu. Je tomu opravdu tak, pokud se nebudete dívat na proces hubnutí komplexně, pak nedosáhnete požadovaných výsledků. Z vlastní zkušenosti víme, že nejlepším krokem je jíst zdravě a zařadit kalorický deficit. Jíst zdravě je poměrně všeobecně řečeno, ale stačí to brát jednoduše. Vypusťte slazené nápoje a pijte jen vodu a pravidelně, Vypusťte také sladkosti a cukry, protože ty přinášejí největší kalorie do Vašeho těla, které nedostane žádnou přidanou hodnotu. Bílé pečivo také není nejlepší volbou a v našem jídelníčku jej nepotřebujete. U kalorického deficitu nemusíte být příliš přísní. Pokud máte po nějakou dobu stejnou váhu, se kterou nejste spokojeni stačí ubrat 10% přijatých kalorií za den a pokud k tomu přidáte i kardio a trénink bude efekt ještě větší. Na noc stačí lehká večeře či polévka nejpozději cca do 18:00 hodin. Na vše si tělo zvykne a pak už večer nebudete mít hlad, tak jako dříve. Velké večeře či fastfoody nemají smysl, ale to je na delší povídání a článek zaměřený stravě můžete očekávat již brzy.

Hubnutí v infrasauně

Účinky infrasauny jsou opravdu zajímavé. Nejen, že působí regeneračně na svaly a pohybový aparát, ale také spaluje kalorie. Při půl hodině stravené v infrasauně zhubnete až 600 kCal a to není málo.

Aby vše správně funguvalo, pak se při regeneraci využívají masážní válce/rollery, které slouží k uvolnění svalů.

Závěrem je nutné znovu podotknout, že aby bylo hubnutí efektivní, je třeba se na něj nahlížet komplexně a zařadit do procesu jak pohyb, tak stravu, regeneraci a další kroky, které Vám pomohou zhubnout.