Trenažer bruslení (klouzavá podložka) Heavy Weight

Kód: 291
148 hodnocení
Značka: Heavy Weight
1 890 Kč
Skladem 10 kusů

 

 • používáno nejlepšími světovými sportovci
 • navíc taška pro přenos, houbička pro mazání
 • regulovatelná délka kluzké plochy
 • nejdelší varianta klouzavé podložky
 • zlepšení fyzické kondice i posílení svalstva
 • spolupráce s profesionálními sportovci
 • univerzální využití pro různý pohyb
 • trenažer pro pohyb bruslení i v létě

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trenažer bruslení (klouzavá podložka) Heavy Weight 230 cm

(flowin, kluzná deska)

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Klouzavá podložka (trenažer bruslení) Heavy Weight 230 cm je další tréninková pomůcka, která tě posune zase o level výš při kondičním i silovém tréninku. Horní vrstva tvoří skluzová část pro samotný kondiční čí "bruslení" a spodní část je protiskluzová část, která přilne k povrchu (podlaze), aby nedocházelo k pohybu podložky po podkladě. Pro bruslení (pohyb) po horní vrstvě slouží návleky na boty, které jsou součástí balení. 

Náš nejdelší regulovatelný trenažer bruslení (klouzavá podložka) má regulovatelnou délku od 0-230 cm, což umožňuje různý typ bruslení či jiného pohybu. Kratší délka například pro bruslení ve sprintu a delší pro pomalejší bruslení. Regulace délky se rozumí, že máte k dispozici nejdelší možnou kluznou plochu, kterou si můžete zkrátit například přidáním kotoučů nebo jiného předmětu dovnitř. Pokud by si chtěl kdokoliv kluznou délku na trvalo zkrátit, máme pro Vás video návod, jak to uděláte v pohodlí domova. Šírka kluzké plochy již už je stabilní a to cca 50 cm. Ačkoliv se klouzavá podložka používá nejčastěji jako trenažer bruslení používají jej jak muži, tak i ženy třeba i pro trénink ve skupinách, specifický trénink pilates popřípadě kruhový kondiční trénink. Celkově s touto sportovní pomůckou posilujete celé tělo, ne jen nohy jak se může zdát. 

Trenažer bruslení Heavy Weight nejlépe používejte na povrchu, který není kluzký například tartan či gumová podlaha. V případě, že byste chtěli trenažer používat na jiném typu povrchu jako je třeba parkety nebo plovoucí podlaha, podložte jej nějakou gumovou podložkou a zatižte třeba kotouči.

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Spolu s trenažerem dostanete návleky (botičky) pro klouzání, které se dávají na klasické boty. To je důležité protože je noha pak lépe fixovaná. Kromě návleků také tatštičku pro přenos, což je opět skvělé, protože trenažer se lépe přenáší a ani pak nezabírá tolik místa plus jej chrání před požkozením. V poslední řadě k trenažeru dostanete i houbičku pro namazání kluzné plochy a zvýší te tím jeho životnost.

Ačkoliv trenažer bruslení (klouzavá podložka) je známá jako trénink s vlastní váhou, tak se pro posílení efektu současně používá zátěžová vesta Heavy Weight a zátěžové kraťasy Heavy Weight. Díky zátěžové vestě a zátěžovým kraťasům se celý trénink posune na vyšší úroveň, protože se zvýší vaše tělesná hmotnost a díky tomu musíte vyvinout mnohem větší úsilí v tréninku, což vede k rychlejšímu spalování či většímu posílení svalstva. Takže lze použít zátěže na ruce Heavy Weight nebo zátěže na kotníky Heavy Weight.

Pro lepší manipulaci s hokejkou se dá při pohybu na trenažeru bruslení idálně přídat závaží na hokejku.

Výhody:

 • používáno nejlepšími světovými sportovci
 • regulovatelná délka kluzké plochy
 • nejdelší varianta klouzavé podložky
 • zlepšení fyzické kondice i posílení svalstva
 • spolupráce s profesionálními sportovci
 • univerzální využití pro různý pohyb
 • trenažer pro pohyb bruslení i v létě

Přečti si více o našem trenažeru bruslení v tomto článku.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

Bojové sporty jsou také jedním z nejefektivnějších aktivit ke zlepšení kondice a právě tito sportovci používají MMA, boxovací expandéry (gumy) Heavy Weight.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Mimo to se síla odporu využívá ve všech sportech od hokeje, basketbalu, fotbalu, atletiky a dalších sportů. Takže pokud chcete posunout svůj trénink na další úroveň, ať už na ledě nebo mimo něj, můžete zlepšit sílu, fyzičku a celkově zlepšit start pomocí českého odporového lana s opaskem nebo českého odporového lano s vestou.

Pro posunutí trénínku s klouzavou podložkou/trenažerem bruslení trenéři přidávají mezi kolena mini odporové gumy nebo klasické odporové gumy, které připevní k pevnému předmětu nebo k čince.

Chceš-li mít efektni trénink také horní poloviny těla můžeš svou zátěž připevnit k tělo tak, že používat opasek na dipy Heavy Weight a připevnit k němu kettlebagy plněné závažím do vest v různých váhových variantách:

Pro silový i kondiční trénink je skvělý trénink na závěsném systému, kdy jsi schopen procvičit každou svalovou partii a to úplně jiným způsobem než jsi zvyklý. Právě se závěsným posilovacím systémem dostane tvůj trénink úplně jiný rozměr. Druhou variantou takovéhoto tréninku je trénink s gymnastickými kruhy Heavy Weight a to ve dvou variantách:

A co zařazení šikmé plochy do tréninku? Tu zařazují téměř všichni trenéři a fyzioterapeuti do tréninku svých svěřenců. Šikmou plochu si zajistíte pomocí šikmé desky/nášlapu Heavy Weight. Když už jsme u fyzioterapeutů a trenérů zařazujících specifické pomůcky je třeba také zmínit masážní válec/roller Heavy Weight vhodný pro rekonvalescenci, rehabilitaci a regeneraci po každém tréninku.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Parádní vychytávka a hračka, kterou si můžeš vzít vždy s sebou a komplexně odcvičit celé tělo je home fitness band set Heavy Weight, se kterým můžeš v jednom regulovat váhu odporu připojením odporových gum a zároveň jej využít ke tréninku horní, dolní i střední částí těla.

Jak jsme již zmiňovali, lze k Home fitness band set Heavy Weight/fitness posilovacím setem odporových gum připevnit i další odporové gumy a zvýšit funkčnost a rozsah odporu. K tomuto setu lze připevnit následující gumy jednotlivě: 

 Když je řeč o dalších produktech, které lze připevnit k tomuto setu, pak nesmíme zapomenout na  české odporové lano Heavy Weight.

Pokud by ses chtěl naučit skvělý cvik, který málokdo zvládne, pak plank ze stoje s kolečkem je to pravé ořechové, jak ukázat, že vyčníváš z průměru.

 Klasickou zátěží pro silové cvičení ale i kondiční cvičení mimo zátěžové vesty a regulovatelné kettlebagy jsou také například regulovatelný sadnbag v různých váhových variantách s 8 variantami úchopů nebo specifický posilovací vak tzv. bulharský vak, pro posílení středu těla a ramen. Hned po nich lze zařadit madicinbaly/slambaly a budovat tu správnou výbučnost.

Když už jsme zmínili s jakými sportovními pomůckami budete mít vše pevně ve svých rukou, pak je třeba vědět, že existují posilovací lana/zátěžové lana/trénikové lana, kterými budete užasným způsobem budovat nejen své předloktí.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Pro protahování před či po tréninku se nechceš válet po studené a tvrdé zemi, ale chceš mít pohodlí a věnovat všechnu svou pozornost kvalitnímu a efektivnímu protažení. Toho dosáhneš pouze na naší podložce na cvičení/karimatce Heavy Weight.

 

 

Podívej se jak použít trenažer bruslení/klouzavou podložku/flowin v akci a posuň svůj trénink zase o něco dál!

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 2 kg