Kolečko a gumy

Kód: 285
64 hodnocení
Značka: Heavy Weight
1 690 Kč
Skladem 3 kusy

 

  • set odporových gum pro všestranný trénink
  • od nejmenšího odporu po větší odpor
  • kolečko vhodné pro připevnění gum
  • pohodlný úchop a ideální poloměr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolečko a gumy 

Kompletní set potřebný pro naučení kliku s kolečkem ze stoje. Je to nejtěžší cvik s kolečkem, který často nezvládnou ani profesionální sportovci. Střed těla je velmi důležitou partií a nesmí být opomíjen a právě tento cvik nám pomůže jej posílit a zpevnit. Lidé se jej často učí sami a to je špatně, kvůli špatnému provedení tohoto cviku, kdy často dochází ke zranění, které může být i nevratné.

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Kompletní set gum s různými odpory od nejsilnějšího po nejslabší. Zpočátku se trénuje s nejsilnější gumou, kdy člověk nemá dostatečnou sílu. Postupně se používají slabší gumy, tak jak člověk sílí a zlepšuje se. V konečné fázi je člověk schopný udělat klik s kolečkem ze stoje bez odporové gumy.

Gumy se dají použít i pro jiné cviky jako je ztížení jakéhokoliv jiného tréninku, zjednodušení jakéhokoliv jiného tréninku nebo pro protahování. 

U přítahů se připevní k hrazdě a dole provlečeš nohy tak, že ti guma pomáha při pohybu nahoru i dolů a ulehčí Ti dosáhnout přítahu. Nejedná se jen o přítah, ale také muscle up, plank, vlajka, sklapovačky. Nebo jej můžeš naopak použít i u cvíků aby sis je ztížil. Třeba u klilků, kdy expandér provlečeš rukama a dáš si jej přes záda. Guma najednou působí obráceně a tlačí tě k zemi. Dá se použít jakkoli, ale představivost je na tobě. 

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Žlutá odporová guma s odporem 7 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 7 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 7 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Červená odporová guma s odporem 13 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 13 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 13 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Černá odporová guma s odporem 22 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 22 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 22 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Fialová odporová guma s odporem 29 kg se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě o 29 kg. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž až 29 kg pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost.

Nejlepší je si přečíst článek o tom jak pracovat s kolečkem a gumami Heavy Weight a dosánout toho, že zlvádnete PLANK ZE STOJE S KOLEČKEM. 

 

 

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

  Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 2 kg