Podložka na cvičení Heavy Weifght

Kód: 399
15 hodnocení
Značka: Heavy Weight
390 Kč
Skladem 5 kusů
 • Česká značka Heavy Weight
 • Testováno profesionálními sportovci
 • Ideální rozměr 1830x610x10 mm
 • Komplexní využití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka na cvičení Heavy Weight

(neboli karimatka, yogamatka, hevywejtka)

Profesionální týmy i amatéři používají podložky na cvičení Heavy Weight, které slouží pro posilování, kardio cvičení, rehabilitaci, cvičení jógy a další využití dle tvých požadavků. Podložka na cvičení (jogamatka) má ideální rozměr téměř 2 metry a přes půl metru šířky s tloušťlkou jednoho centimetru. Díky těmto rozměrům je skvělým parťákem, který ti zajistí ideální komfort při jakémkoliv typu cvičení. 

Využití podložky:

 • rehabilitační cvičení
 • posilovací cvičení
 • kondiční cvičení
 • cvičení mobility

Podložka na cvičení je vyrobena z měkčeného PVC, který má protiskluzový povrch o rozměru 1830x610x10 mm. 

Výhody:

 • Česká značka Heavy Weight
 • Testováno profesionálními sportovci
 • Ideální rozměr 1830x610x10 mm
 • Komplexní využití

 

Při posilování na této podložce se využívají například posilovací míče/medicinbaly/slambaly nebo posilovací kolečko s gumami a další sportovní náčiní Heavy Weight.

Společně s posilovacími míči se používají i jiné pomůcky ke ztížení tréninku celého těla. Na výběr máte z mnoha českých zátěžových vest v různých váhových variantách a designech či zátěžových kraťasa Heavy Weight nebo také českých sandbagů a kettlebagů či specifického českého throwing cube/bagu používaného například strongmany. Nezapomínejte také na menší závaží a zátěže ve formě zátěží/závaží na kotníky, zápěstí či hokejky. 

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Také v poslední době je velmi populární ztížení tréninku pomocí odporu. Ten zajišťují české odporové lana s možností připevnění k tělu pomocí vesty nebo opasku. Tyhle pomůcky se používají k atletickému a jinému tréninku profesionálů i amatérů. České odporové lana zlepšují starty, rychlost i fyzickou kondici a sílu. Doplňkem k odporovým lanům jsou odporové gumy/gumy na cvičení/posilovací gumy a jsou nepostradatelnou pomůckou každého tréninku.

A co zařazení šikmé plochy do tréninku? Tu zařazují téměř všichni trenéři a fyzioterapeuti do tréninku svých svěřenců. Šikmou plochu si zajistíte pomocí šikmé desky/nášlapu Heavy Weight. Když už jsme u fyzioterapeutů a trenérů zařazujících specifické pomůcky je třeba také zmínit masážní válec/roller Heavy Weight vhodný pro rekonvalescenci, rehabilitaci a regeneraci po každém tréninku.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Kam si můžeš všechny tyhle pomůcky na cvičení dát, když jdeš trénovat ven? Třeba do českého taktického batohu Heavy Weight, do kterého se ti krásně všechno vleze a ještě k tomu vypadá opravdu stylově. Klidně si můžeš vybrat i jiný batoh či fitness tašku klasickou nebo ve vlastním designu. 

Pro silový i kondiční trénink je skvělý trénink na závěsném systému, kdy jsi schopen procvičit každou svalovou partii a to úplně jiným způsobem než jsi zvyklý. Právě se závěsným posilovacím systémem dostane tvůj trénink úplně jiný rozměr. Druhou variantou takovéhoto tréninku je trénink s gymnastickými kruhy Heavy Weight a to ve dvou variantách:

 

Mimo zátěžovou vestu můžete ke gymnastickým kruhům používat opasek na dipy Heavy Weight a připevnit k němu kettlebagy plněné závažím do vest v různých váhových variantách:

 

Kromě dlouhých bandu/odporových gum se také používají krátké mini bandy/ odporové gumy.

Na výběr máte několik fitness mini gum/mini bandů:

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 1 kg