Zátěžové kraťasy 0,5-8 kg Heavy Weight

Kód: 297
70 hodnocení
3 890 Kč
Skladem 3 kusy
 • Vyrobena v ČR ručně z evropského materiálu
 • Testováno profesionálními sportovci
 • Regulace váhy zajišťuje motivaci ke zlepšení
 • Včetně závaží v balení
 • Dvojitý typ přizpůsobení a připevnění k tělu
 • Využitelnost při jakémkoliv tréninku
 • Univerzální velikost pro všechny typy postav
 • Bezpečný a nejvhodnější typ zátěže 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regulovatelné zátěžové kraťasy Heavy Weight 0,5-8 KG vhodné i na běh či jiné kondiční cvičení.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Popis:

Naše zátěžové kraťasy mají rovnoměrné rozložení zátěže a jsou ručně vyrobené v České republice z kvalitních evropských materiálů za účelem dosažení maximální odolnosti. Díky specifickému způsobu výroby jsou kraťasy co nejmenší a tím skvěle drží na těle i při běhu, ale i jinému kondičnímu cvičení.

Vysokou přilnavost a přizpůsobivost tělu zabezpečují dva pásy s širokým suchým zipem na každé nohavici plus hlavní popruh kolem pasu s přezkou. Rozměr a velikost zátěžových kraťas je univerzální a vhodný pro všechny typy postav. Zátěžové kraťasy jsou určeny pro zvýšení efektivity při jakémkoli sportu, tréninku a pohybové aktivitě.

Během několika let procházejí produkty Heavy Weight mnoha změnami a inovacemi, na kterých se podíleli profesionální sportovci ze všech sportovních odvětví. V inovacích nadále pokračujeme a produkty stále zlepšujeme a zdokonalujeme.

Ideální je mít jak zátěžové kraťasy tak i  zátěžovou vestu a trénink kombinovat i s našími dalšími produkty závěsným systémem nebo s gymnastickými kruhy ve dvou variantách: gymnastické kruhy s užším úchopem nebo gymnastické kruhy s širším úchopem. Kombinujte trénink také s odporovými gumami nebo odporovým lanem s vestou či odporovým lanem s opaskem. 

 

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Závaží:

Hmotnost zátěžových kraťasů je libovolně nastavitelná od 0,5 kilogramu až po maximální váhu až 8 kg. Šestnáct kusů závaží v balení.

Jako závaží používáme speciální kovový produkt v sypkém stavu uložený do sáčků z technické tkaniny, aby bylo dosaženo lepší přizpůsobivosti a měkkosti. Narozdíl od konkurence nepoužíváme písek a sypký odpad, který je příliš lehký, objemný a práší. Také nepoužíváme kovové pláty ani cihličky, které jsou příliš nebezpečné a mohou způsobit zranění. Naše výplň zajistí bezpečnost při tréninku a vysokou pohyblivost, které s jinými typy výplně nedocílite.

Skvělá je také mnohonásobná využitelnost závaží, které lze využít také do našich českých kettlebagů a zátěžové vesty 0,5-10 kg plněných právě tímto závažím pro tvůj komplexní trénink.

Máme hned tři varianty těchto kettlebagů:

 

Použití při:

Neomezené využití zátěžových kraťas při jakémukoliv typu tréninku: hokeje (na ledě i mimo led), fotbalu, florbalu, basketbalu, amerického fotbalu, rugby, bojových sportů, atletice, cvčení s vlastní váhou, workoutu, kalistenice, s TRX, silovém i kondičním tréninku. 

Profesionální i amatérští sportovci i nesportovci doplňují trénink se zátěžovými kraťasy a zátěžovou vestou o trénink s českým odporovovým lanem Heavy Weight a opaskem.

 

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Výhody: 

 • Vyrobeny v ČR ručně z evropského materiálu
 • Testováno profesionálními sportovci
 • Regulace váhy zajišťuje motivaci ke zlepšení
 • Dvojitý typ přizpůsobení a připevnění k tělu
 • Využitelnost při jakémkoliv tréninku
 • Univerzální velikost pro všechny typy postav
 • Bezpečný a nejvhodnější typ zátěže

Trénink se zátěží v podobě zátěžových vest můžeš doplňovat odporem v podobě odporových gum:

Jako hokejsta nebo člověk, který se při tréninku rád baví se můžeš klouzat spolu s vestou na klouzavé podložce nebo i jinak řečeno trenažeru bruslení.

Také jsme po konzultaci s trenéry bojovníků UFC, zápasníků MMA a boxerů přišli na důležitost dalšího produktu, který chrání klouby, ramena a lokty a tím jsou MMA, boxovací (gumy) expandéry Heavy Weight.

Dynamické cvičení je dnes opravdu specifickou formou tréninku a hodně zajímavé a efektivní pomůcky jako jsou medicinbaly v různých váhových variantách pro výskoky, cviky stability nebo trénink úderů a další tipy tréninků. Hned za nimi také hojně používané bulharské vaky nebo posilovací lana vhodné pro posílení ramen, předloktí, úchopu či zápěstí a vlastně celého těla.

Trénuješ pohodlně? Jestli ne tak bys měl a dát si pod sebe při tréninku sklapovaček a jiných cviků měkkou podložku na cvičení Heavy Weight.

Při tréninku se zátěžovou vestou bys neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec/roller Heavy Weight.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weightkterá velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Jaký je efekt zátěžové vesty? Tuto odpověď o tom, zda je efektivní používat zátěžovou vestu, zátěžové kraťasy či jinou zátěž najdeš v tomto článku.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

Jirka PROCHÁZKA také trénuje se zátěžovými kraťasy Heavy Weigtht a jak k nim přišel najdeš v tomto článku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zátěže na kotníky, ruce, hokejky
Hmotnost: 8 kg