Odporová guma ODPOR 45 KG

Kód: 147
64 hodnocení
Značka: jiné
590 Kč
Skladem 10 kusů
 • ulehčuje cviky jako přítahy,muscle upy, dipy a další
 • ztížuje cviky jako kliky, dřepy a další
 • příprava na používání zátěžové vesty Heavy Weight
 • Guma zajišťuje odpor cca 45 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oporová guma 45 kg

(neboli guma na cvičení/posilovací guma/expandér)

Rad by si trénoval s našimi zátěžovými produkty jako například: Zátěžové vesty Heavy Weight, zátěže na kotníky Heavy Weight či na ruce?  Nemáš dostatečnou sílu se třeba přitáhnout či bys chtěl dělat pokročilejší cviky jako muscle upy nebo různé planky či další cviky ze street workoutu? Že Ti to zatím nejde? No samo od sebe Ti to taky nepůjde. Musíš začít a časem se dopracuješ i k tomu, že dokážeš jakýkoli cvik i se zátěžovou vestou Heavy Weight!

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Odporový expandér (guma) ti pomůže se posunout na vyšší úroveň nebo si trénink zpestřit. Jak to funguje?

U přítahů se připevní k hrazdě a dole provlečeš nohy tak, že ti guma pomáhá při pohybu nahoru i dolů a ulehčí Ti dosáhnout přítahu. Nejedná se jen o přítah, ale také muscle up, plank, vlajka, sklapovačky. Nebo jej můžeš naopak použít i u cviků aby sis je ztížil. Třeba u kliků, kdy expandér provlečeš rukama a dáš si jej přes záda. Guma na cvičení najednou působí obráceně a tlačí tě k zemi. Dá se použít jakkoli, ale představivost je na tobě. 

Můžete si vybrat z několika druhů odporových gum podle odporu:

Máme také extra silné odporové gumy/gumy na cvičení/posilovací gumy Heavy Weight, které nejčastěji slouží pro naučení se těžších cviků jako je MUSCLE UP nebo jiných klasických cviků, když jste těžší a váha Vás limituje. Díky své síle slouží třeba v posilovnách jako zábrana proti pádu činky při dřepech, aby nedošlo ke zranění.

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Heavy Weight Nebo Nic!

Expandér Heavy Weight a jeho rozměry:

 • délka 208 cm
 • šířka 4,5 cm
 • tloušťka/síla 0,45 cm

Guma zajišťuje odpor cca 23-55 kg

Jak funguje odpor odporových gum nalezneš pod tímto článkem, který ti pomůže pochopit problematiku napínaní odporových gum.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Při tréninku, kdy se používají gumy na cvičení/expandéry, bys neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec Heavy Weight.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 1 kg