Odporová guma 32-80 KG SUPER HEAVY WEIGHT

Kód: 330
8 hodnocení
Značka: Heavy Weight
1 290 Kč
Skladem 3 kusy
 • ulehčuje cviky jako přítahy,muscle upy, dipy a další
 • ztěžuje cviky jako kliky, dřepy a další
 • příprava na používání zátěžové vesty Heavy Weight
 • Guma zajišťuje odpor cca 32-80 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odporová guma 32-80 KG SUPER HEAVY WEIGHT

(guma na cvičení/posilovací guma/expandér)

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Odporové gumy se používají dvěma způsoby a to tak, že buď trénink zlehčují nebo ztěžují. Poté se rozhoduješ jak moc nebo jak málo chceš trénink ulehčit nebo ztížit a vybíráš si gumy dle odporu. Odporové gumy jsou skvělým doplňkem pro trénink se zátěžovou vestou Heavy Weight. Guma na cvičení slouží také jako příprava pro sportovce, kteří by chtěli začít trénovat se zátěžovou vestou Heavy Weight. 

Oranžová odporová guma s odporem 32-80 kg je nejsilnější dostupná guma na cvičení, která se převážné používá pro ulehčení cviků jako jsou přítahy, dipy, muscle upy a další cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, kdy pomocí odporu gumy snížíte svoji váhu právě v rozmezí jejího odporu. V případě, kdy chcete cvik ba naopak ztížit a využít odpor gumy tímto způsobem můžete vytvořit zátěž pro již zmíněné cviky z oblasti kalisteniky a workoutu, ale i další cviky zvyšující vaši fyzickou zdatnost. 

Díky její vyjmečné síly, tloušťky a odporu se nejčastěji používá pro ulehčení náročnějších i základních cviků jako jsou muscle upy a další. Díky ní jste schopni dopilovat techniku jakéhokoliv cviku, ať už jste jakkoliv těžká váha. S těmito gumami na cvičení/odporovými gumami/posilovacími gumami se naučíte cvičit, jak se Vám nesnilo. Velmi pomáhají lidem, kteří nedokáží udělat ani jeden přítah či jiný cvik a postupně jste schopni se dostat z bodu, který se byl pro Vás největším problémem.

Můžete si vybrat z několika druhů odporových gum podle odporu:

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Expandér Heavy Weight a jeho výhody:

 • spolupráce s nejlepšími sportovci
 • ztěžuje nebo ulehčuje mnoho cviků
 • univerzální využití
 • odpor cca 32-80 kilogramů

Při tréninku, kdy se používají gumy na cvičení/expandéry, bys neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec Heavy Weight.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 1 kg