Odporová guma MINI Heavy Weight černá 13-18 kg

Kód: 351
4 hodnocení
349 Kč
Skladem 10 kusů
 • spolupráce s nejlepšími sportovci
 • univerzální využití
 • posilování, protahování, rehabilitace
 • silná odpor cca 13-18 kg
 • tyto gumy používá např. SK SLAVIA PRAHA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odporová guma MINI Heavy Weight (silná) cca odpor cca 13-18 kg černá

(neboli guma na cvičení/posilovací guma/expandér/band)

 

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Odporová guma MINI/ expandér/posilovací guma/ guma na cvičení v tomto provedení se používá trochu odlišnějším způsobem než klasické odporové gumy. Důvodem je její krátké provedení s širší plochou. Její využití najdeme například v posilovně při silovém tréninku či při protahování doma nebo jako skvělého pomocníka při rehabilitačním cvičení. Nicméně fantazii se meze nekladou a tyto odporové gumy/gumy na cvičení/posilovací gumy/bandy můžete využít dle vlastního uvážení. 

Mini provedení odporové gumy je hned v několika možných odporech a je odlišeno barvami:

S těmito fitness gumami/fitness bandy můžete cvičit jak horní, tak i spodní polovinu těla. Nejoblíbenější jsou však při tréninku té spodní poloviny těla a to konkrétně stehen, hýžďových svalů, vnitřních stehenních svalů a dalších svalů. Typické jsou úkroky do strany, použití při dřepech, zakopávání a další cviky. Pro hodní polovinu těla pak rozpažování rukou, kdy máte bandy v zápěstí. 

Nejlépe je mít odporové gumy mini/gumy na cvičení/fitness bandy na vrstvě oblečení tedy na ponožkách, leginách, kraťasech apod. Jedná se o přírodní latexový materiál, který vydrží déle na rozdíl od těch bavlněných materiálů, které časem ztrácí pružnost. 

 

 

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Expandér Heavy Weight a jeho výhody:

 • spolupráce s nejlepšími sportovci
 • univerzální využití
 • posilování, protahování, rehabilitace
 • odpor cca 13-18 kilogramů

Dalším typem fitness gum/posilovacích gum/gum na cvičení/bandů na cvičení jsou dlouhé bandy, které se používají ke ztížení cviku, zjednodušení cviku či protahování. Také tyto můžete vybírat v několika možných odporech představující různá zatížení.

Dlouhé odporové gumy/bandy:

Máme také extra silné odporové gumy/gumy na cvičení/posilovací gumy Heavy Weight, které nejčastěji slouží pro naučení se těžších cviků jako je MUSCLE UP nebo jiných klasických cviků, když jste těžší a váha Vás limituje. Díky své síle slouží třeba v posilovnách jako zábrana proti pádu činky při dřepech, aby nedošlo ke zranění.

Dalším typem produktu, který způsobuje zátěž v podobě odporu je odporové lano. My jsme pro tyto účely vyrobili skvělé české odporové lano Heavy Weight a to ve dvou provedeních připevnění k tělu: odporové lano s opaskem nebo odporové lano s vestou.

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Mimo trénink se zátěží v podobě odporu profesionální sportovci či amatéři používají klasickou zátěž v podobě váhy. Můžete si vybrat z několika váhových variant zátěžových vest Heavy Weight, které například zápasník UFC Jiří Procházka považuje za nepostradatelné při jakémkoliv tréninku. Novinkou jsou české zátěžové kraťasy, které taktéž kromě Jirky využívá například česká fotbalová reprezentace, Jaromír Jágr a další profesionální či amatérské týmy a sportovci.

Ke CrossFitu, workoutu, kalistenice či jakémukoliv fitness tréninku neodmyslitelně patří také SANDBAGY a KETTLEBAGY, které již mnoho let používá například armáda či jiné složky.

Při tréninku, kdy se používají gumy na cvičení/expandéry, bys neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec Heavy Weight.

 

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 1 kg