Dalibor Hájek a zátěžová vesta Heavy Weight

Dalibor Hájek (mistr světa)  je největším a nejtěžším českým profesionálním kulturistou.Od dětství se věnoval sportu, konkrétně veslování, ve kterém patřil k československé špičce. Od roku 1993 se věnuje kulturistice, mezi profesionály závodí od roku 2012, kdy zvítězil na Arnold Amateur v USA.

  • bronzový z China Pro 2014
  • devátý na EVLS Prague Pro 2013
  • vítěz Arnold Amateur 2012
  • mistr světa z roku 2010
  • bronzový na mistrovství světa v roce 2006
  • mistr České republiky z roku 2005

Jak jste se nahoře dočetli je Dalibor nejtěžší a největší český profesionální kulturista a my jsme prostě museli vědět jak bude zátěžová vesta sedět na takové atypické postavě. Proto jsme se za tímto titánem vydalii s zátěžovou vestou Heavy Weight do jeho vlastního fitka, které trefně pojmenoval HULK GYM. Tento kulturista zasvětil sportu život a stále tvrdě maká a předává své cenné osobní zkušenosti. Nicméně jsme se tedy opravdu s tímto českým HULKEM setkali a vesta mu padla jako ulitá. Nesměla chybět ani společná fotka. Daliborovi se třicetikilová zátěžová vesta líbila a tak si ji už nechal a nadále s ní pro zpestření maká. 

Kulturisté dobře vědí, že jednostranný trénink nedonutí tělo růst. Proto se pravidelně vystavuje tělo šokům, aby došlo k růstu svalové hmoty a aby si tělo nezvyklo na stejnou zátěž! Z toho důvodu se může stát zátěžová vesta Heavy Weight skvělým pomocníkem při jakémkoli tréninku.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení