Dalibor Hájek a zátěžová vesta Heavy Weight

Dalibor Hájek (mistr světa)  je největším a nejtěžším českým profesionálním kulturistou.Od dětství se věnoval sportu, konkrétně veslování, ve kterém patřil k československé špičce. Od roku 1993 se věnuje kulturistice, mezi profesionály závodí od roku 2012, kdy zvítězil na Arnold Amateur v USA.

  • bronzový z China Pro 2014
  • devátý na EVLS Prague Pro 2013
  • vítěz Arnold Amateur 2012
  • mistr světa z roku 2010
  • bronzový na mistrovství světa v roce 2006
  • mistr České republiky z roku 2005

Jak jste se nahoře dočetli je Dalibor nejtěžší a největší český profesionální kulturista a my jsme prostě museli vědět jak bude zátěžová vesta sedět na takové atypické postavě. Proto jsme se za tímto titánem vydalii s zátěžovou vestou Heavy Weight do jeho vlastního fitka, které trefně pojmenoval HULK GYM. Tento kulturista zasvětil sportu život a stále tvrdě maká a předává své cenné osobní zkušenosti. Nicméně jsme se tedy opravdu s tímto českým HULKEM setkali a vesta mu padla jako ulitá. Nesměla chybět ani společná fotka. Daliborovi se třicetikilová zátěžová vesta líbila a tak si ji už nechal a nadále s ní pro zpestření maká. 

Kulturisté dobře vědí, že jednostranný trénink nedonutí tělo růst. Proto se pravidelně vystavuje tělo šokům, aby došlo k růstu svalové hmoty a aby si tělo nezvyklo na stejnou zátěž! Z toho důvodu se může stát zátěžová vesta Heavy Weight skvělým pomocníkem při jakémkoli tréninku.

Dokonce i kulturisté používají gumy na cvičení/posilovací gumy/odporové gumy velmi často a to i k protahování a pumpování před soutěží mimo klasický trénink. Na výběr mají z několika odporů: 

Kulturisté, nadšenci fitness i CrossFitu nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí každého tréninku. Je potřeba o své tělo pečovat i tímto způsobem a bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.