Jakub Prchal a zátěžová vesta Heavy Weight

 

Kulturista a mistr světa z roku 2018 Jakub Prchal v minulosti také 4x zvítězil na Mistrovství ČR (2010-2013) a v roce 2014 se stal Vicemistrem světa v klasické kulturistice juniorů. Jestli si myslíte, že kulturisté cvičí jen se stroji a činkami, tak se mýlíte. Pokud už sportuješ, tak je vždy dobré být všestranný a proto je zátěžová vesta vhodná pro všechny i pro kulturisty. 

Jakub našel uplatnění zátěžové vesty i při výpadech, kde vesta naprosto vyhovuje svou délkou a nepřekáží, navíc umožňuje Kubovi zvýšit váhovou zátěž a počet opakování, když už je zápěstí a předloktí po dlouhém tréninku unavené! Také ji využívá pro přítahy nadhmatem pro správné zatížení zádových svalů. Zátěžová vesta Heavy Weight se dá použít také jako náhrada činky či závaží a můžeš s ní pracovat podobně jako s činkou při cvicích na biceps, triceps či ramena.V současnosti je Kuba profesionálním fitness trenérem a zátěžovou vestu 30 kg zařazuje i do tréninkového plánu svých svěřenců. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení