Jágrovo Kladno postoupilo do Extraligy, trénovali s Heavy Weight

Kladenští Rytíři opět ukázali bojovnost a po bitvách v Chance lize postoupili do Extraligy. Velkou zásluhu při tom hrály zátěžové vesty Heavy Weight, se kterou již několik let trénuje Jaromír JÁGR a po jeho vzoru i hráči Kladenských Rytiřů.

Pro Rytiře jsme na zakázku vyrobili zátěžové vesty Heavy Weight v motivu Rytířů Kladna, které hráči využívají jak na letní přípravu mimo led, tak i na ledě.Využití zátěžových vest Heavy Weight pro hokejové hráče je opravdu rozsáhlé. Hokejisté je používají k tréninku horní i dolní poloviny těla, ale také i k posílení středu těla. Velikou výhodou je možnost regulace váhy zátěžových vest Heavy Weight po půl kilogramu a to umožňuje naložení každé vesty dle individuální sily každého hráče.

Také regulace váhy umožňuje hráčům posilovat tělo postupně postupným zatěžováním, což zabraňuje zranění hráčů při tréninku a celkově zraněním při tréninku bez vesty z důvodu posílení těla. Hráči se při tréninku bez vesty najednou pohybují s mnohem lehčí váhou a nemusí tělo tak namáhat, protože je zvyklé a posílené na větší zátěž.Kromě posílení celého těla je další výhodou zlepšení fyzické kondice, která je pro hráče také velmi důležitá. 

Kromě klasické zátěže využívají hokejové týmy také odporové gumy Heavy Weight, které jsou skvělým doplňkem k tréninku: