Jágrovo Kladno postoupilo do Extraligy, trénovali s Heavy Weight

Kladenští Rytíři opět ukázali bojovnost a po bitvách v Chance lize postoupili do Extraligy. Velkou zásluhu při tom hrály zátěžové vesty Heavy Weight, se kterou již několik let trénuje Jaromír JÁGR a po jeho vzoru i hráči Kladenských Rytiřů.

Pro Rytiře jsme na zakázku vyrobili zátěžové vesty Heavy Weight v motivu Rytířů Kladna, které hráči využívají jak na letní přípravu mimo led, tak i na ledě.Využití zátěžových vest Heavy Weight pro hokejové hráče je opravdu rozsáhlé. Hokejisté je používají k tréninku horní i dolní poloviny těla, ale také i k posílení středu těla. Velikou výhodou je možnost regulace váhy zátěžových vest Heavy Weight po půl kilogramu a to umožňuje naložení každé vesty dle individuální sily každého hráče.

Také regulace váhy umožňuje hráčům posilovat tělo postupně postupným zatěžováním, což zabraňuje zranění hráčů při tréninku a celkově zraněním při tréninku bez vesty z důvodu posílení těla. Hráči se při tréninku bez vesty najednou pohybují s mnohem lehčí váhou a nemusí tělo tak namáhat, protože je zvyklé a posílené na větší zátěž.Kromě posílení celého těla je další výhodou zlepšení fyzické kondice, která je pro hráče také velmi důležitá.