David "UNDERTAKER" Dvořák (UFC) a zátěžová vesta Heavy Weight

Trénink se zátěžovou vestou Heavy Weight už několik let uspokojuje potřeby těch nejlepších sportovců na světě ve všech sportovních odvětvích. Denně se k nám přidávají další a další sportovci i nesportovci a jedním s dalších profíků je David "Undertaker" Dvořák bojující za nejprestižnější světovou MMA organizaci UFC.

Ačkoliv David patří mezi světovou špičku rozhodně nezastavuje a nepřestává se zlepšovat. K tomu mu pomáhá zátěžová vesta Heavy Weight. Moc dobře totiž ví, že nikdy nejsi dost dobrý, abys nemohl být lepší. Proto tento UFC zápasník zařadil zátěžovou vestu do svého komplexního tréninku, jak v oblasti síly, tak i v oblasti kondiční.

Skvělou výhodou vesty je její velikost vzhledem k tomu, že David "Undertaker" Dvořák zápasí ve flyweight (tedy v muší váze). To znamená, že ani jeho výška 165 cm a váha 57,6 Kg není pro zátěžovou vestu Heavy Weight žádná překážka. I na této atypické postavě krásně sedí při jakémkoliv tréninku a v ničem tohoto borce neomezuje a to je nesmírně důležité.

MMA je trénink je typický svou komplexností a všestranností přesně taková je i zátěžová vesta Heavy Weight. David ji využívá k tréninku jak horní, tak i dolní poloviny těla. Dodatečná zátěž při přítazích či klasickém pohybu nebo při dřepech, výpadech a dalších cvicích dolní poloviny těla. David je tak díky zátěžové vesty Heavy Weight silnější i rychlejší zároveň a tohle přesně potřebuje každý MMA zápasník.

 Heavy Weight David Dvořák zátěžová vesta na zakázku 1Heavy Weight David Dvořák zátěžová vesta na zakázku 2