JAROMÍR JÁGR trénuje se zátěžovou vestou Heavy Weight

 Jaromír Jágr, česká, ale i světová hokejová legenda, která stále trénuje víc, než mnohem mladší hráči a sportovci. Že Jaromír Jágr používá zátěžovou vestu k tréninku celou svoji kariéru, všichni víme. Zátěžová vesta je rozhodujícím elementem jeho úspěchu mnoho let.

Když jsme se s Jardou spojili, okamžitě si naši desetikilovou zátěžovou vestu v U.S army designu zamiloval a pořídil si pro sebe hned 4 kousky a i zátěže na kotníky. S vestou se připravuje na ledě, ale i mimo něj. Jak často říkal, když si ji dá na ledě během tréninku, tak když si sundá tak lítá. Také zmínil, že je těžší třicetikilová vesta velmi dobrá i na běžné nošení, protože vzhledem k jeho časové vytíženosti nemá vždy čas trénovat a tak si ji prostě jen obleče během dne a nosí ji. Jarda ji při tréninku používá úplně ke všemu. Má také i dvacetikilovou váhovou variantu vesty, kterou v minulosti na ledě používal nejvíc.

Hokejisté i další sportovci nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí fyzické přípravy a tréninku. Bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.

Pro hokejový trénink používají hokejisté také expandéry Heavy Weight v různých odporech: