JAROMÍR JÁGR trénuje se zátěžovou vestou Heavy Weight

 Jaromír Jágr, česká, ale i světová hokejová legenda, která stále trénuje víc, než mnohem mladší hráči a sportovci. Že Jaromír Jágr používá zátěžovou vestu k tréninku celou svoji kariéru, všichni víme. Zátěžová vesta je rozhodujícím elementem jeho úspěchu mnoho let.

Když jsme se s Jardou spojili, okamžitě si naši desetikilovou zátěžovou vestu v U.S army designu zamiloval a pořídil si pro sebe hned 4 kousky a i zátěže na kotníky. S vestou se připravuje na ledě, ale i mimo něj. Jak často říkal, když si ji dá na ledě během tréninku, tak když si sundá tak lítá. Také zmínil, že je těžší třicetikilová vesta velmi dobrá i na běžné nošení, protože vzhledem k jeho časové vytíženosti nemá vždy čas trénovat a tak si ji prostě jen obleče během dne a nosí ji. Jarda ji při tréninku používá úplně ke všemu. Má také i dvacetikilovou váhovou variantu vesty, kterou v minulosti na ledě používal nejvíc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení