NBA - Tomáš Satoranský trénuje se zátěžovou vestou Heavy Weight

Nakonec jsme pokořili i největší basketbalovou ligu světa NBA! Přírůstkem do naší "rodiny" nemohl být nikdo jiný než hráč Chicago Bulls Tomáš SATORANSKÝ. Byla to dlouhá cesta, ale nakonec jsme dosáhli našeho cíle. Již jsme byli v České basketbalové reprezentaci a hráči o nás již měli povědomí.

Pro mnoho světových hvězd jsme dělali zátěžové vesty s vlastním designem a pro SATORA to nemohlo být jinak. Hrozně se nám líbí červená barva a tak jsme udělali červenou zátěžovou vestu s motivem CHICAGO BULLS, číslem, iniciály a českou vlaječkou. Byl vestou naprosto ohromen a to ne jen tím, jak vypadala, ale také její kvalitou a vlastnostmi. Sator si vzal naši zátěžovou vestu s sebou na letní přípravu do Španělska a trénoval s ní. Trénink mu staví skvělý kondiční trenér Michal Mirejovský

Zátěžová vesta Heavy Weight je výborná pro basketbalový a kondiční trénink. Tom ji používá převážně ke kondičnímu tréninku, k tréninku výskoku, ale také k posílení horní poloviny těla. Nosí ji i na výšlapy do hor! Naše zátěžová vesta skvěle drží a nijak nepřekáží při jakémkoliv tréninku, což také při jejím používání zjistil. Je s vestou naprosto spokojený a plní všechny jeho požadavky. 

Ti nejlepší profesionální sportovci používají tu nejlepší zátěžovou vestu Heavy Weight a každý sportovec je tomu důkazem.

Basketbalisté nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí fyzické přípravy a tréninku. Bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.

Mimo klasické zátěže v podobě zátěžové vesty, sandbagů a kettlebagu používají hráči NBA/basketbalisté také gumy na civčení/posilovací gumy Heavy Weight v různých odporech: