Patrik Auda a zátěžová vesta Heavy Weight

Patrik Auda je hráč české basketbalové reprezentace a již několik let hraje v zahraničí. V minulosti hrál také několik let v New Jersey v USA. Basketbal sám o sobě je jiný a specifický sport a zátěžová vesta v tomto sportu není až tak známá. Paťa naší desetikilovou vestu do tréninku zařadil velmi rychle.Ať už jde o lajny tedy běh, pro zlepšení kondice a rychlosti. Průpravy na zlepšení výskoku, který je v basketbale jeden z nejdůležitějších pro smečování a blokování. Klasické skákání přes švihadlo či silové cvičení v tréninku Patrika taky nechybí. Meze prakticky nejsou a můžeš jej zařadit k čemukoliv.

Všichni si vzpomínáme na mistrovství světa 2019 kam jsme se probojovali po dlouhých letech a Patrik neskutečně zářil. Samozřejmě, že na tom měla svůj podíl i zátěžová vesta. Stejně tak jak řekl Jaromír Jágr: "Dám si vestu před zápasem a během zápasu pak lítám". Stejně tak pak lítal Patrik v zápase proti Austrálii a američtí komentátoři ho nazvali: AIR AUDA". Níže video Patrikův "LET" v čase od 5:10  (páté minuty a desáté sekundy).

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení