Taktický batoh Heavy Weight Dusty Storm

Kód: 316
23 hodnocení
Značka: Heavy Weight
1 990 Kč
Skladem 4 kusy
 • testovaný a používaný profesionály
 • středně velký, ale přesto objemný batoh
 • objem 45 l (50 cm x 32 cm x 30 cm)
 • možnost rozšíření či stáhnutí batohu
 • univerzální použití pro všechny aktivity
 • plní limit nízko nákladových leteckých společností
 • nepromokavý a otěru vzdorný

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Našlapaný univerzální taktický batoh Heavy Weight Dusty Storm (khaki hnědý)

MURADOV, SATORANSKÝ, ČECH a zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Připravili jsme si pro Vás skvělý taktický batoh Heavy Weight, který je vyroben z pevné technické tkaniny, která je otěru vzdorná a nepromokavá. Tento středně velký univerzální batoh je vhodný pro všechny. Objem je 45 L a rozměr je 50x32x20 cm při průměrném naplnění. Nicméně tento univerzální batoh je skvěle koncipovaný, aby pojal mnohem víc než se zdá a přesto je jeho nošení pohodlné díky pevným měkčeným polstrům na zádech a ramenou. Na druhou stranu lze pomocí přídavných vertikálních i horizontálních popruhů jeho rozměr zmenšit, aby splňoval rozměrové limity. 

S batohem jsme procestovali kus světa a proto víme, že splňuje veškeré požadavky každého, kdo si jej pořídí. Bez problémů splní limity dopravních leteckých společností a přesto pojme vše, co potřebujete, ať už jedete na pár dní nebo i na pár týdnů. 

Kapsy a úložný prostor batohu

Náš taktický batoh Heavy Weight má 2 hlavní velké kapsy a 2 menší kapsy. Po celé ploše je prošitý popruhy, což umožňuje připevnění dodatečných komponent.

Hlavní kapsa se dá otevřít téměř po celém obvodu a tím můžete batoh otevřít jako kufr, tak aby bylo vytahování Vašeho obsahu z batohu komfortní. Také hlavní kapsa obsahuje další kapsu například na notebook a kapsu ze síťoviny na zip pro menší předměty.

Druhá kapsa lze otevřít o něco méně, ale přesto dostatečně, abyste ji jen vyklopili a měli tak do batohu lepší přístup. Také tato kapsa obsahuje dvě menší kapsičky na drobné předměty.

Dvě další menší kapsy můžete využít dle libosti pro ty předměty, ke kterým chcete mít rychlejší přístup aniž byste museli otvírat velké hlavní kapsy. 

S batohem jsme například cestovali z ČR do Atén a pak na Krétu, kdy jsme v batohu měli notebook včetně adaptéru, pantofle, ručník, náhradní boty, plavky, několik kraťasů, několik triček, dvoje rifle a mikiny pro případ nouze, spodní prádlo, hygienické potřeby a další drobnosti. Takto jsme byli na cestách 14 dní a letěli jsme nízkonákladovým letem. 

Ramenní popruhy jsou v oblasti  hrudníku propojeny dalším popruhem s přezkou. Stejným způsobem jsou propojeny také v oblasti pasu/beder pomocí bederního pásu/opasku pro lepší komfort.

Mimo cestování jsme batoh používali pro běžné užití do gymu, do města, na výšlapy, na kolo a další aktivity. 

Na horní menší kapsičce jsou suché zipy, které slouží k přilepení výšivek, které jsme schopni vám na zakázku také vyrobit dle vaší libosti. 

PRCHAL, RAW,JÁGR zátěžová HEAVY WEIGHT

Výhody:

 • testovaný a používaný profesionály
 • středně velký, ale přesto objemný batoh
 • objem 45 l (50 cm x 32 cm x 30 cm)
 • možnost rozšíření či stáhnutí batohu
 • univerzální použití pro všechny aktivity
 • plní limit nízko nákladových leteckých společností
 • nepromokavý a otěru vzdorný

 

Pokud bude batoh tvůj parťák na trénink pak bys měl vědět, že do něj v pohodě vlezou gumy na cvičení celá sada nebo set pro naučení se PLANKU ZE STOJE.

Dalšími ideálními pomůckami pro trénink venku neboli outdoor workout jsou cvičební pomůcky k zavěšení ke hrazdě, stromu nebo i jinam. Na výběr máš například: 

Pro zlepšení hloubky dřepu a většímu zatížení svalových partií při dřepu můžeš do batohu přidat taky nášlapy/šikmou desku Heavy Weight.

Po každém tréninku je nutná regenerace a proto našem českém taktickém batohu nesmí chybět masážní válec Heavy Weight pro uvolnění svalů.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Pro trénink startů a výběhů nezapomeň na odporové lano, které používají atleti, zápasníci, profesionální sportovci i amatéři. Je taktéž české a máme ho ve dvou provedeních. První provedení je české odporové lano s opaskem, který si dáš kolem pasu nebo druhá možnost je české odporové lano s vestou ve formě popruhů.

Jsi li fajter, boxer, nadšenec bojových sportů nebo se prostě jen chceš hýbat, pak příhodˇdo batohu MMA, boxovací gumy, které používá Jiří Procházka z UFC.

A co zátěžová vesta? Tu do batohu dávat nemusíš přece. Tu si oblečeš a na ní hodíš svůj batoh plný všech potřebných věcí na tvůj efektivní trénink Můžeš přihodit taky opasek na dipy, ke kterému můžeš zavěsit regulovatelný kettlebag. Kettlebag dávej do batohu prázdný, protože závaží už máš ve vestě. Jen fajn si každou aktivitu ztížit, ale není potřeba tahat dodatečné závaží v batohu. 

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy WeightDíky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

 VÉMOLA, TKADLČÍK,PROCHÁZKA zátěžová vesta HEAVY WEIGHT

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabáty, batohy, tašky
Hmotnost: 2 kg