Jiří Pavlenka a zátěžová vesta Heavy Weight (a další brankáři)

Jiří Pavlenka v současnosti náš reprezentační fotbalový brankář, který dnes chytá v Německu za klub Werder Bremen. V minulosti chytal za úspěšný pražský fotbalový klub SLAVIA PRAHA. Jirka nás kontaktoval ohledně zlepšení jeho fotbalového tréninku. Zátěžová vesta prý k jeho golmanskému tréninku je to pravé ořechové. Jirka vestu používá v běžném tréninku, kdy jednoduše chytá ve vestě. Díky tomu. že si tělo a svaly zvyknou na těžší váhu, dokáže rychleji přesouvat v brankovišti. Také se Jirkovi zlepšil výskok, který je také pro fotbalového brankáře velmi důležitý.Kromě síly, rychlosti a výskoku se zlepšila kondice. Navíc zátěžovou vestu využívá ke skákání přes švihadlo a dalšímu cvičeni. 

 

 

Hned po Pavlenkovi sI vestu zamiloval Jan Laštůvka ze Slavie, který poté přestoupil do Baníku. Honzovi jsme zátěžovou vestu Heavy předali osobně v pozdních hodinách. Na přání si Lašty nechal dát na vestu „LAŠTY16“.  Nakonec  se zátěžová vesta dostala do ruky i Vlasťovi Hrubému z Jablonce. Vlasťa ji nesundá ani v chladnějším počasí, kdy ji nosí pod mikinou.

Fotbalisté i další atleti znají důležitost regenerace a nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí každého tréninku. Je potřeba o své tělo pečovat i tímto způsobem a bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou. 

Pro fotbalový trénink používají fotbalisté také odporové gumy/posilovací gumy/expandéry, které jim vytváří dodatečnou specifickou zátěž a mají na výběr hned z několika druhů gum na cvičení na základě odporů: