Jiří Pavlenka a zátěžová vesta Heavy Weight (a další brankáři)

Jiří Pavlenka v současnosti náš reprezentační fotbalový brankář, který dnes chytá v Německu za klub Werder Bremen. V minulosti chytal za úspěšný pražský fotbalový klub SLAVIA PRAHA. Jirka nás kontaktoval ohledně zlepšení jeho fotbalového tréninku. Zátěžová vesta prý k jeho golmanskému tréninku je to pravé ořechové. Jirka vestu používá v běžném tréninku, kdy jednoduše chytá ve vestě. Díky tomu. že si tělo a svaly zvyknou na těžší váhu, dokáže rychleji přesouvat v brankovišti. Také se Jirkovi zlepšil výskok, který je také pro fotbalového brankáře velmi důležitý.Kromě síly, rychlosti a výskoku se zlepšila kondice. Navíc zátěžovou vestu využívá ke skákání přes švihadlo a dalšímu cvičeni. 

 

 

Hned po Pavlenkovi sI vestu zamiloval Jan Laštůvka ze Slavie, který poté přestoupil do Baníku. Honzovi jsme zátěžovou vestu Heavy předali osobně v pozdních hodinách. Na přání si Lašty nechal dát na vestu „LAŠTY16“.  Nakonec  se zátěžová vesta dostala do ruky i Vlasťovi Hrubému z Jablonce. Vlasťa ji nesundá ani v chladnějším počasí, kdy ji nosí pod mikinou. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení