Nejsilnější muž světa Jiří Tkadlčík a zátěžová vesta Heavy Weight

Jiří Tkadlčík, který trénuje s naší zátěžovou vestou Heavy Weight, je nejsilnějším Čechem světa v kategorii STRONGMAN do 105 kg. Jirka se v minulosti věnoval mnoha sportům od hokeje po JUDO a další sporty než objevil silový trénink, který si zamiloval a dosáhl v něm mnoho úspěchů:

  • mistr světa ve střední váze
  • dvě zlaté medaile z Arnold Classic
  • jedna stříbrná medaile z Arnold Classic
  • mnohonásobný mistr Evropy a ČR

Zátěžová vesta Heavy Weight ve 40ti kilové variantě je ideální pomůckou i k tréninku strongmanů. Nicméně časem jsme přidali zátěžovou vestu STRONGMAN edition, která má naložených 60 kg. Jiří nepromuje každému kde co, tak jako mnoho sportovců, ale vybírá si pouze to, čemu sám věří a my jsme rádi, že věří zrovna nám. Děláme vše pro to, abychom si získali důvěru jak profesionálních sportovců, tak i sportovních nadšenců ve všech oblastech. Jiří zátěžovou vestu Heavy Weight pužívá třeba ke dřepům, muscle upům, cvikům s ab rolerem a dalším cvikům, kdy ji prostě jen nosí při tréninku.

Zajímavou výzvou pro JTho bylo udělat se 40ti kilovkou plank ze stoje a s rolovacím kolečkem. Upřímně tenhle cvik nedokáže mnoho sportovců ani bez vesty, takže za nás určitě palec nahoru. 

Do tréninku strongmanů se často zařazují i posilovací gumy/gumy na cvičení/odporové gumy Heavy Weight. Ať už jde o silovou složku tréninku, protahování či jiný účel, mohou si sportovci vybrat z těchto odporů:

Kulturisté, nadšenci fitness i CrossFitu nezapomínají na regeneraci, protože ta je důležitou součástí každého tréninku. Je potřeba o své tělo pečovat i tímto způsobem a bez ní se nikdy nebudou sportovci posouvat dál a dál. K regeneraci se používá například masážní válec/roller, který je opravdu skvělou pomůckou.

Také s naší vestou roztáhl nejeden náklaďak. Naposled to byl při Tiger Challenge 42 tunový jeřáb. Zpočátku se zdálo, že to Jiří nezvládne, ale nevzdal se a pustil se do toho s naší 40ti kilovou zátěžovou vestou Heavy Weight. První slova zněli asi takhle: "Ani hovno".Nakonec ale dokázal pro mnohé nemožné. JT se ukázal jako skvělý charakter a člověk a jsme rádi, že spolu máme spolupráci otevřenou. Co přijde tentokrát?