Home fitness band set Heavy Weight

Kód: 409
31 hodnocení
Značka: Heavy Weight
1 990 Kč
Skladem 5 kusů
 • testován nejlepšími profesionálními sportovci
 • univerzální využití silový i dynamický trénink
 • vylepšen a upraven k dokonalosti
 • různé varianty odporu
 • česká značka Heavy Weight

Detailní informace

Detailní popis produktu

Home fitness band set Heavy Weight

(neboli fitness sada odporových gum na domací trénink)

 

Univerzální sadu odporových gum pro domácí, ale i profesionální trénink jsme upravili a vylepšili přesně dle požadavků nejlepších sportovců. Dlouho jsme jsme tuto velmi efektivní tréninkovou pomůcku testovali a hledali chyby a chybičky. Ty, které jsme objevili jsme pro vás odstranili a připravili jsme tak fitness sadu odporových gum na domácí trénink/home fitness band set Heavy Weight pro komfortní trénink. 

Home fitness band set Heavy Weight/fitness sada odporových gum obsahuje různé typy expandérů/bandů/gum na cvičení v různých odporech a provedeních. Nicméně skvělé je, že k této sadě jste schopni upevnít i klasické odporové gumy a tím navýšit funkčnost a odporovou zátěž.

Fitness sada odporových gum obsahuje: 

 • 1x rozpojitelnou tyč
 • 5x expandér
 • 4x karabinu
 • 2x madlo
 • 2x adaptér na nohy
 • 1x adaptér do dveří
 • 1 ochranný návlek na gumy

Rozpojitelná tyč s měkčeným povrchem a porpuhem k uchycení gum, o celkové délce cca 1m. Odpory 5 kusů expandérů jsou podle barev: žlutá 4,6 kg, modrá 9 kg, zelená 13,7 kg, červená 22,8 kg a černá 32,3 kg (celkem možnost odporu 82,4 kg) 4 kusy karabin slouží k ochycení expandérů/bandů/gum k tyči a adaptérům. Dvě madla pro uchycní do rukou/dlaní a další dva adaptréry na uchycení k nohám nebo třeba k nějakému předmětu. Poslední adaptér k uchycení do dveří pro domácí trénink. A v poslední návlek na ochranu gum, při sešlápnutí gum v botech či obepnutí předmětu. 

S fitness posilovacím setem odporových gum dokážeš odcvičit celé tělo, ať už jsi kdekoliv. Při cvičeních na horní část těla můžeš cvičit například biceps, triceps, záda, prsa, předloktí či ramena, při cvičeních na sřed těla spodní zára, břicho či core a naoknec i nohy a všechny svaly nohou.

Tahle efektivní tréninková pomůcka je hojně využívaná zápasníky a bojovníky, hokejisty, fotbalisty, basketbalisty, atlety a dalšími sportovci i amatéry milujícími pohyb. Díky lehkosti, rozměrům a provedení můžete trénovat i na dovolené, doma, venku či ve fitku bez omezení.

Výhody:

 • testován nejlepšími profesionálními sportovci
 • univerzální využití silový i dynamický trénink
 • vylepšen a upraven k dokonalosti
 • různé varianty odporu
 • česká značka Heavy Weight

Jak jsme již zmiňovali, lze k Home fitness band set Heavy Weight/fitness posilovacím setem odporových gum připevnit i další odporové gumy a zvýšit funkčnost a rozsah odporu. K tomuto setu lze připevnit následující gumy jednotlivě: 

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

 Když je řeč o dalších produktech, které lze připevnit k tomuto setu, pak nesmíme zapomenout na  české odporové lano Heavy Weight.

Pokud by ses chtěl naučit skvělý cvik, který málokdo zvládne, pak plank ze stoje s kolečkem je to pravé ořechové, jak ukázat, že vyčníváš z průměru.

K doplnění další formy zátěže při cvičení s fitness band setem se používají například zátěžové vesty a na výběr máte z mnoha českých zátěžových vest v různých váhových variantách a designech nebo využít novinky zátěžových kraťas Heavy Weight.

Silový trénink lze podpořit zavěšením závaží k opasku na dipy Heavy Weight a připevnit k němu kettlebagy plněné závažím do vest v různých váhových variantách:

 Klasickou zátěží pro silové cvičení ale i kondiční cvičení mimo zátěžové vesty a regulovatelné kettlebagy jsou také například regulovatelný sadnbag v různých váhových variantách s 8 variantami úchopů nebo specifický posilovací vak tzv. bulharský vak, pro posílení středu těla a ramen. Hned po nich lze zařadit madicinbaly/slambaly a budovat tu správnou výbučnost.

A co zařazení šikmé plochy do tréninku? Tu zařazují téměř všichni trenéři a fyzioterapeuti do tréninku svých svěřenců. Šikmou plochu si zajistíte pomocí šikmé desky/nášlapu Heavy Weight. Když už jsme u fyzioterapeutů a trenérů zařazujících specifické pomůcky je třeba také zmínit masážní válec/roller Heavy Weight vhodný pro rekonvalescenci, rehabilitaci a regeneraci po každém tréninku.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Pro komplexní a funkční trénink je skvělý trénink na závěsném systému, kdy jsi schopen procvičit každou svalovou partii a to úplně jiným způsobem než jsi zvyklý. Právě se závěsným posilovacím systémem dostane tvůj trénink úplně jiný rozměr. Druhou variantou takovéhoto tréninku je trénink s gymnastickými kruhy Heavy Weight a to ve dvou variantách:

 

Dalším doplňkem jsou MMA, boxovací gumy (expandéry), které používají zápasníci, boxeři i jiní fajteři (např: Jiří Procházka z UFC) a vlastně všichni, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou. Tyoto expandéry ti pomohou zrychlit tvé údery a kopy a jejich používaní má i další benefity.

 V případě letní přípravy hokejistů nebo i jiných atletů se hojně zařazuje klouzavá podložka neboli trenažér bruslení. Trenažer bruslení ovšem neznamená, že jej můžete používat jen k tomuto účelu. Každý, kdo chce zlepšit svou kondici, sílu nebo dokonce i zhubnout, ať už jste sportovec či sportovkyně, může tento bravurní element zařadit do svého tréninku a výsledky na sebe nenechají dlouho čekatKlouzavá podložka Heavy Weight je řešením pro každého. 

Když už jsme zmínili s jakými sportovními pomůckami budete mít vše pevně ve svých rukou, pak je třeba vědět, že existují posilovací lana/zátěžové lana/trénikové lana, kterými budete užasným způsobem budovat nejen své předloktí.

Pro protahování před či po tréninku se nechceš válet po studené a tvrdé zemi, ale chceš mít pohodlí a věnovat všechnu svou pozornost kvalitnímu a efektivnímu protažení. Toho dosáhneš pouze na naší podložce na cvičení/karimatce Heavy Weight.

Kam si můžeš všechny tyhle pomůcky na cvičení dát, když jdeš trénovat ven? Třeba do českého taktického batohu Heavy Weight, do kterého se ti krásně všechno vleze a ještě k tomu vypadá opravdu stylově. Klidně si můžeš vybrat i jiný batoh či fitness tašku klasickou nebo ve vlastním designu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky, švihadla, expandéry
Hmotnost: 2 kg