Posilovací lano Heavy Weight 12m

Kód: 393
17 hodnocení
Značka: Heavy Weight
2 290 Kč
Skladem 4 kusy
 • Česká značka Heavy Weight
 • Testováno profesionálními sportovci
 • Pokryto ochranným obalem
 • Optimální délka lana
 • Komplexní využití
 • Nejlepší varianta lana

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilovací lano Heavy Weight 12m

(neboli fitness lano, tréninkové lano, battle rope, zátěžové lano)

Dalším přírůstkem do rodiny produktů Heavy Weight je posilovací lano/tréninkové lano/zátěžové lano/battle rope. I tahle cvičební pomůcka, která patří do arzenálu každého sportovce či nesportovce Ti pomůže dosáhnout vysněných výsledků.. Je vyrobeno za přísných podmínek, postupů a testování profesionálních sportovců. Naše lano se skládá ze tří částí. První je samotné pletené lano z pevných technických tkanin v celé šíři 40 mm. Druhá pevná rukojeť stahující oba konce posilovacího lana, aby byl úchop pohodlný při tréninku a nedocházelo k rozpletení konců. Poslední částí je ochranný obal, který většina těchto lan nemá. Právě ochranný obal má velký význam v případě životnosti a komfortu při tréninku. Lano disponuje optimální délkou 12 metrů, která není ani příliš dlouhá ani krátká na rozdíl od ostatních variant.

Co je vlastně posilovací lano/trénikové lano/ battle rope? Jedná se o těžké zátěžové tréninkové lano ke komplexnímu tréninku celého těla. První myšlenka na workout s ním může být zavádějící, co se zatížení svalových partií týče. Zdánlivě se může zdát, že při tréninku s ním pracují pouze ruce, ale opak je pravdou. Při tréninku s tréninkovým lanem/battle rope/posilovacím lanem zapojujete celé tělo a to horní polovinu těla, střed těla i spodní polovinu těla. To z něj dělá skvělou funkční pomůcku pro každý trénink. 

 

Výhody:

 • Česká značka Heavy Weight
 • Testováno profesionálními sportovci
 • Pokryto ochranným obalem
 • Optimální délka lana
 • Komplexní využití
 • Nejlepší varianta lana

 

Když už jedeš svůj trénink, pak se chceš spolehnout na to, že jej vždy odjedeš do maxima a k tomu slouží trhačky Heavy Weight. Díky nim můžeš podpořit svůj úchop a navíc si můžeš nechat udělat trhačky Heavy Weight s vlastním potiskem/designem.

Součástí komplexního tréninku je také využití našich zátěžových vest, které používají například Jaromír JÁGR, Petr ČECH, Jiří PROCHÁZKA,Tomáš SATORANSKÝ a další hvězdy. Vestu můžete zařadit k jakékoliv činnosti a aktivitě a posunout tím vše o level výš. Také můžete zařadit novinku zátěžové kraťasy Heavy Weight.

Dalšími produkty ve formě zátěže, které jsou nepostradatelnou součástí každého silového i kondičního cvičení jsou kettlebagy, sandbagy, medicinbaly, throwbagy, bulharské vaky a další pomůcky, které najdete v sekci kettlebagy a sandbagy.

Velmi zajímavým elementem, který se v současnosti čím dál více častěji zařazuje kondičního cvičení i posilování je odpor. Díky němu dokážete vytvořit zátěž úplně jiným způsobem než je tomu u klasické zátěže. Výsledkem je posílení a zlepšení kondice, kterého nedosáhnete žádnou jinou formou ani použitím žádného dalšího vybavení. Na výběr máte hned několik možností.

První možností produkty umožňujícími zařadit odpor do tréninku je české odporové lano Heavy Weight s dvojím způsobem připevnění k tělu. Odporové lano se připevňuje k tělu popruhovou vestou nebo speciálním opaskem.

Jednoduše také můžeš vybrat z řady dlouhých bandů (odporových gum) nebo krátkých mini bandů (odporových gum) o různých odporech:

 

Dlouhé odporové gumy/posilovací gumy/gumy na cvičení:

 

Krátké odporové gumy/posilovací gumy/gumy na cvičení:

 

 

Při tréninku se zátěžovou vestou/vestou se závažím/posilovací vestou bys neměl zapomínat na regeneraci. Součástí každého tréninku je regenerace svalstva a k tomu Ti pomůže například masážní válec/roller Heavy Weight.

Vyšší úroveň rehabilitace a uvolnění svalů zabezpěčuje masážní pistole TOP GUN Heavy Weight, která velmi komfortně a pohodlně unovlní celé tvé tělo.

Skvělým doplňkem každého sportovce je náš český taktický batoh Heavy Weight, do kterého dáš vše co potřebuješ k:

 • tréninku,
 • cestování,
 • turistice,
 • běžné činnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsné systémy, kruhy, opasky
Hmotnost: 10 kg